Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτόμουν και γω για ανεμηστηρακια στις μνήμες, αλλα λέω αφου έχουν Εφ όρου ζωής, σκυλιά θα ναι και δεν παθαίνουν τπτ,άρα αν δεν τις ζορισεις μεσα σε λογικα πλαίσια νομίζω δε χρειάζονται. Της κινγκστον αν θυμάμαι εχει κοντα στα 25-30€

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα


απο εναν τυπο δειτε εδω

 

 

"Πρόκειται (όπως θα καταλάβατε) για ένα 360 που μια μέρα μου την έδωσε και αποφάσισα να το τοποθετήσω σε κουτί από υπολογιστή."

 

 

http://www.retrocomputers.gr/index.php/forum/189-diafora-alla-themata/5739-my-heavily-modded-360-slim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το υπολοιπο υγρο στο tank το εφαγε η μαρμαγκα ? :P 

Ωραιος παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπήκαν 2 κομμάτια πλέξι μαύρο να καλυφθούν τα καλώδια των front panel και το drive (το drive δεν καλύφθηκε πλήρως γιατί πήρα τα μέτρα ότι ναναι :-D ) και ένα κομμάτι στο πλάι που κρύβει τους σκληρούς και τις ασφάλειες για τα drive) κολλήμένα με ταινία διπλής όψεως σε ποσότητα ίσα να πατήσουν τα πλέξι. το αποτέλεσμα με 10 ευρώ αρκετά ικανοποιητικό :wacko:

 

:confused:

post-189021-0-54736300-1358186788_thumb.jpg

post-189021-0-18983700-1358186876_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ματ πήγαινα αλλά έστειλα άλλον να μου τα πάρει .

και τώρα σκέφτομαι να τα πληρώσω αλλά 10 ευρώ να πάρω το ματ και σε σωστό μέγεθος.

αλλά δν βαριέσαι?

μόνο εγώ το βλέπω .το αφήνω για αργότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους έβαλα κι εγώ αρχή. Βέβαια οι παρέες με την νεολαία επηρέασαν σε πολλά το νέο κουτί, αλλά δε πειράζει :)

Να ευχαριστήσω την Αγάπη και από εδώ κι ας μη το δει το μήνυμά μου. Αν και πρέπει να έχω πει πολλά ευχαριστώ μέχρι τώρα σε βαθμό να θέλει να με βαρέσει. :X

ΥΓ μην με ρωτήσετε τεχνικές λεπτομέρειες, πραγματικά δεν έχω ιδέα πως έγινε και τι. Το μόνο που ξέρω είναι ότι θα τα στείλει για αμμοβολή αύριο. 

 

k8yQ7.jpg

 

BEqnD.jpg

 

LOtw3.jpg

 

0PHlk.jpg

 

AKrEx.jpg

 

OFw1Y.jpg

 

PC7H3.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους έβαλα κι εγώ αρχή. Βέβαια οι παρέες με την νεολαία επηρέασαν σε πολλά το νέο κουτί, αλλά δε πειράζει :)

Να ευχαριστήσω την Αγάπη και από εδώ κι ας μη το δει το μήνυμά μου. Αν και πρέπει να έχω πει πολλά ευχαριστώ μέχρι τώρα σε βαθμό να θέλει να με βαρέσει. :X

ΥΓ μην με ρωτήσετε τεχνικές λεπτομέρειες, πραγματικά δεν έχω ιδέα πως έγινε και τι. Το μόνο που ξέρω είναι ότι θα τα στείλει για αμμοβολή αύριο. 

 

Και μαμω τις αρχές... έτσι ξεκινάνε τα σωστά project.... και οχι...... 

 

Ευγε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Συγνώμη φίλε αλλά το κουτί σου δεν μου αρέσει καθόλου όπως το έχεις κάνει.

Και όλη αυτή η προσπάθεια με το water cooling μόνο και μόνο για την cpu. Βάλε και την κάρτα τουλάχιστον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...