Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε σι καρμεν ποσά καλώδια έχεις κάνει sleeve ; :P

 

Μια χαρά και τα δυο περιμένουμε να δούμε την υδροψυξη

Και έχει μπόλικο πράμα ακόμα. Μάλλον θα αρχίσω τους dellakous :lol:

 

Αμήν με τα νερά και τα ανάγλυφα. Περιμένω πως και πως να πάει από εκεί το Pc Και να τελειώνω B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δείξει το αποτέλεσμα. Εχουν γίνει αρκετά που δε τα έχω δείξει. Αν δεις στη φώτο κάτω είναι 2 κουλούρες μαύρο και κόκκινο Sleeve. Ετοιμάζω πράμα... Αναμένω τον Γιώργο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφα είναι sleeved!

 

Να πω την μαύρη (sic) αλήθεια; Αυτά που έχουν και άσπρο γράφουν πιο όμορφα - τουλάχιστον στις φωτογραφίες :)

 

Επίσης μου άρεσε και το τραπέζι :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφα είναι sleeved!

 

Να πω την μαύρη (sic) αλήθεια; Αυτά που έχουν και άσπρο γράφουν πιο όμορφα - τουλάχιστον στις φωτογραφίες :)

 

Επίσης μου άρεσε και το τραπέζι :wub:

Α ρε Τάσοοοοοοοοοοοοοοοοοο σ' αγαπάωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω και μένα με τα άσπρα μου αρέσει περισσότερο :wub:

 

Το τραπέζι σου αρέσει σαν έπιπλο ή τα εργαλεία και ο χαμός που έχει επάνω; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει τι γίνεται; Επειδή το case είναι μαύρο, τα μαύρα καλώδια δεν γράφουν οπότε βλέπεις μόνο τα κόκκινα. Ενώ με τα άλλα (μαύρο κόκκινο άσπρο) σκάει στο μάτι σαν "διχρωμία" και είναι υπέροχο :)

 

Το τραπέζι μου άρεσε πολύ, βαρβάτο "ακατέργαστο" ξύλο. Me loves. Την ακαταστασία ούτε που την πρόσεξα - έτσι είμαι και εγώ συνήθως. Τακτοποιημένος. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και εγώ την ίδια γνώμη για το άσπρο. Σπάει τη μονοτονία και χτυπάει στο μάτι...

 

Οσο για το τραπεζάκι αν σου άρεσε τόσο να σου στείλω φώτο και την τραπεζαρία :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Super είναι το 800D σου - νεράκια τι χρώμα το βλέπεις; Γιατί με αυτά τα καλώδια μπορείς να πας σε άσπρα αν σε ψήνουν.

 

 

Φάση:

 

5317d1240274643-shiny-white-tubing-img_3373.jpg

 

οπότε η λεπτομέρεια στα sleeves θα είναι ωραίο clue :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hmmmm Με τους σωλήνες έχουμε διάφορες σκέψεις...

 

Λογικά για διάφανο και κόκκινο με βλέπω... Δοκιμές θα γίνουν οπότε κρατάω και αυτό στα υπόψιν μου... Χμμμμμμ great idea :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πετύχεις σωστό κοκκινάκι είναι όμορφο, indeed :) Προσπαθήστε να το φέρετε κοντά στο κόκκινο που έχει η crosshair, θα βγει πολύ όμορφο :wub:

 

 

 

Go go karmen - the force is strong with this one :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάσο πήγα και είδα τα πραγματά μου. Τα blocks, τα ψυγεία, την αντλία και τα νερά φυσικά. Είναι το κόκκινο κόκκινο και πάει πάρα μα πάρα πολύ με το εσωτερικό. Ακόμα και σε άσπρο σωλήνα να πάω, το κόκκινο νερό θα μπει γιατί το reservoir μπροστά, παρόλο που έχει τα νερά του 800D έχει και μεγάλο άνοιγμα. Θέλω λοιπόν να φαίνεται κόκκινο μπροστά.

 

Πιστεύω αν γίνουν όλα όπως τα σκέφτομαι και ο Γιώργος θα τα καταφέρει και με το παραπάνω είμαι σίγουρη, θα βγει μια λεπτοδουλειά πραγματικά. Εχουμε σκεφτεί πάρα πολλές λεπτομέρειες, πέρα από τα βασικά Parts μιας υδρόψυξης.

Αναμένω 2 τελευταίες παραγγελίες ακόμα και κάποια μικροπράγματα και ξεκινάμε. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...