Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαμώτο και εγώ αυτα πήρα αλλα τελικά έπρεπε να παίξει αλλη μια σειρά, θα τσιμπήσω αλλη μια απο εβδομάδα.

To κακό με το eworld γαμώτο είναι τα μεταφορικά του όμως... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κακό με το eworld γαμώτο είναι τα μεταφορικά του όμως... :-(

 

Συμφωνώ σε αυτο τα δικά μου έκαναν κανονικα 24 euro και με τα μετφορικά + φπα πήγανε 38 :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ σε αυτο τα δικά μου έκαναν κανονικα 24 euro και με τα μετφορικά + φπα πήγανε 38 :shock:

Μια και θα παραγγείλεις να σου ρίξω μία ιδέα;

 

Πάρε μερικά μέτρα μπλε sleeve Καλώδιο και σπάσε το μονότονο μαύρο του 24πινου κλπ

Και πάρε και ένα σπρέυ μαύρο ματ και βάψε το dvd drive να μην φαίνεται ασημι μέσα στο όλο μαύρο

 

edit: Και ναι βάψε το σκ@τουλι χρώμα των ανεμιστήρων της Noctua :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και θα παραγγείλεις να σου ρίξω μία ιδέα;

 

Πάρε μερικά μέτρα μπλε sleeve Καλώδιο και σπάσε το μονότονο μαύρο του 24πινου κλπ

Και πάρε και ένα σπρέυ μαύρο ματ και βάψε το dvd drive να μην φαίνεται ασημι μέσα στο όλο μαύρο

 

Χμμ θα φαίνεται το drive λες ε ?

Ωραία ιδέα πάντως και αυτο με το μπλε sleeve που λες θα τα παραγείλω απο εβδομάδα

Thanks a lot

 

:lol: :lol: όντως ειναι ψιλό σκατουλί το χρώμα τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ θα φαίνεται το drive λες ε ?

Ωραία ιδέα πάντως και αυτο με το μπλε sleeve που λες θα τα παραγείλω απο εβδομάδα

Thanks a lot

 

:lol: :lol: όντως ειναι ψιλό σκατουλί το χρώμα τους

To δικό μου το έβαψα...

 

 

dscn9528.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Ηδη μάζεψα και τα περισεύματα από την ταινία διπλής όψεως που φαίνονται εκεί... Και κάνω παραγγελία ακι μαύρο sleeve για να σπάσω το κόκκινο... Την Noctua αν την κρατούσα στο δικό μου θα την έβαφα στο χαλαρο ή θα έβαζα 2 Bequite και πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

full custom handmade case

PHOTO ALBUM

παλια ηταν ασημι χρωμα χωρις παραθυρο και φανς.

 

τωρα ειναι με παραθυρο :P πλεξι αλλη ψυκτρα(ειχε την στοκ) αλλα ανεμηστιρακια και χρωμα περλα μωβ μεταλλικο με μπλε

 

πειτε μου γνωμες! ειναι η πρωτη μου εργασια πανω στο pc μου καθως δεν εχω ξαναδουλεψει ουτε ασχοληθει με αυτο το θεμα(ειμαι νεος ακομα ;) )

γεια καποιο λογο δεν με αφηνει να αναιβασω τις φωτο οποτε παρτε σε λινκ το αλμπουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

full custom handmade case

PHOTO ALBUM

παλια ηταν ασημι χρωμα χωρις παραθυρο και φανς.

 

τωρα ειναι με παραθυρο :P πλεξι αλλη ψυκτρα(ειχε την στοκ) αλλα ανεμηστιρακια και χρωμα περλα μωβ μεταλλικο με μπλε

 

πειτε μου γνωμες! ειναι η πρωτη μου εργασια πανω στο pc μου καθως δεν εχω ξαναδουλεψει ουτε ασχοληθει με αυτο το θεμα(ειμαι νεος ακομα ;) )

γεια καποιο λογο δεν με αφηνει να αναιβασω τις φωτο οποτε παρτε σε λινκ το αλμπουμ

 

Btw ακόμη μια παρατήρηση!!! :P :P Θα μπορούσες να βάψεις και το εσωτερικό του κουτιού ματ μαυρο έτσι για να δείχνει καλυτερα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw ακόμη μια παρατήρηση!!! :P :P Θα μπορούσες να βάψεις και το εσωτερικό του κουτιού ματ μαυρο έτσι για να δείχνει καλυτερα!!

επεφτα πολυ εξω απο το budget.αυτη η κολο μπογια ειχε 27 ευρο τα 600 ml και πηρα 1200 ml για να τελειωσει το βαψιμο σωστα και ωραια :D

φαντασου να επερνα αλλο τοσο σε μαυρο xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επεφτα πολυ εξω απο το budget.αυτη η κολο μπογια ειχε 27 ευρο τα 600 ml και πηρα 1200 ml για να τελειωσει το βαψιμο σωστα και ωραια :D

φαντασου να επερνα αλλο τοσο σε μαυρο xD

Κάποια στιγμή κάντο όμως ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παμε αυτό στο άλλο θέμα!! Σε πιάνω αδιάβαστη Karmen!!! :P :P :P

A δεν πολυ παρακολουθώ case modding τώρα το είδα το θέμα του παιδιού :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...