Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε συ απλά μου λέει θα περιμένω να φέρουν κόκκινα και της λέω δέν θα φέρουν πρέπει να κάνεις παραγγελία για να φέρουν

 

Και ήθελε να παρει να ρωτήσει αλλα έχει χαλάσει το σταθερό της και εγώ δεν μπορω τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα δεν έχω αποφασίσει τι να κάνω. Αν παραγγείλω θα ενημερώσω και τους δύο (Κάρμεν - Ραφαήλ) μήπως θέλουν να παραγγείλουμε μαζί. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα δεν έχω αποφασίσει τι να κάνω. Αν παραγγείλω θα ενημερώσω και τους δύο (Κάρμεν - Ραφαήλ) μήπως θέλουν να παραγγείλουμε μαζί. :)

OK Νίκο εγώ θα πάρω και άλλα πραγματάκια έκτος από τα καλώδια καμιά 80Ε θα μου βγουν οπότε περιμένουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάρμεν θέλεις και εσύ sleeved?

έλα Sorry κάνω τον ηλεκτρολόγο. Ναι θέλω και εγώ :D

 

Τέτοια ώρα είναι κλειστά.

 

Αν θέλεις καρμεν να μιλήσεις μαζί του μπες εδω το απόγευμα και μιλά τους μέσω windows live :P B)

Καλό ; :P

ok thanks γαφ γαφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK Νίκο εγώ θα πάρω και άλλα πραγματάκια έκτος από τα καλώδια καμιά 80Ε θα μου βγουν οπότε περιμένουμε :)

 

Ok.

Bασικά και μένα κάπου τόσο θα πάνε τα καλώδια + τα ledάκια αν τελικά πάρω και αυτά. Για να δούμε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκτακτο ανακοινωθέν, πολυκατοικία στο κέντρο της Αθήνας τυλίχθηκε στις φλώγες απο την προσπάθεια μίας κατοίκου να φτιάξει το τηλέφωνο της :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θέλω να τα δώ πώς θα είναι, αν λένε ίσως τα παραγγείλω.

Άντε να δούμε πότε θα το στήσει και αυτή διότι μέχρι τότε το βλέπω να έχουμε ξεχυθεί στις παραλίες. :P

εδώ το πρώτο είναι φωτισμένο με ledοταινία!!

http://www.insomnia.gr/topic/375402-cooler-master-footbal-fever-modding-contest-%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B7%CF%84%CE%AE%CF%82-%CE%BF-%CE%AD%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B1%CF%82-modder-%CE%BA%CE%BF%CF%80%CF%81%CE%AF%CF%84%CE%B7%CF%82/page__p__3563077#entry3563077

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ ωραίος φωτισμός λοιπόν με την ledoταινία. Ευχαριστώ φίλε μου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...