Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας ειναι μονο εκει... ετσι να το λεει οχι τπτ αλλο :P Απογοητευτηκα παντως οταν τελειωσα το "μαζεμα" στο κουτι του... δεν ειχε μεγαλες διαφορες απο την παραλαβη του απο το πλαισιο... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο σκεφτομουν... airflow εχει πολυ καλο αλλα καθολου σχεδον χωρο για τα καλωδια και καμια τρυπα για να περασεις κατι... Ενταξι δε μπορουμε να τα εχουμε και ολα με 45€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει και εμένα το κουτάκι για 45 euro ειναι πολύ όμορφο και σε συνδιασμό με το akasa panel μπροστά και το μαύρο χρώμα ειναι ακομα πιο ωραίο.

 

Edit : Το τροφοδοτικό ειναι λιγο undergeared αν μπορώ να το πω ετσι :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είπα να πάω σήμερα μέχρι τη Στουρνάρη να πάρω ένα 200mm fan να προσθέσω λίγο Airflow ακόμα. Ε είδα και κάτι λάμπες και λέω κάτσε να δοκιμάσω :P. Το αποτέλεσμα μου αρέσει μπορώ να πω. Επίσης επειδή πήρα μπλε ανεμιστήρα για το πλάι πέρασα και από τον Φανο και σήκωσα 4 LED να αλλάξω τα stock μπροστινά κόκκινα. Πώς σας φαίνετε;

 

pict0213ok.jpg

 

pict0214s.jpg

 

pict0218a.jpg

 

pict0219n.jpg

 

pict0207b.jpg

 

pict0201.jpg

Επεξ/σία από agent_smith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να πάω σήμερα μέχρι τη Στουρνάρη να πάρω ένα 200mm fan να προσθέσω λίγο Airflow ακόμα. Ε είδα και κάτι λάμπες και λέω κάτσε να δοκιμάσω :P. Το αποτέλεσμα μου αρέσει μπορώ να πω. Επίσης επειδή πήρα μπλε ανεμιστήρα για το πλάι πέρασα και από τον Φανο και σήκωσα 4 LED να αλλάξω τα stock μπροστινά κόκκινα. Πώς σας φαίνετε;

 

Φίλε είναι πολύ ωραίο το κουτάκι σου.

(πόσους σκληρούς έχεις επάνω????? :shock: )

 

Πολυ ωραιο το haf αλλα δοκιμασε να βαλεις τις cold-cathode απο τη μερια του plexi-glass,για να φωτιζουν ολο το κουτι ομοιομορφα ^_^

Σωστός .. πολύ σωστός καλύτερα να μν φαίνονται τα cathode από το πλαινό παραθύρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο μειονέκτημα με τα haf (το άλλο μοντέλο) ειναι οτι πιάνουν πολύ εύκολα σκόνη απο τις πολλές τρύπες που έχουν παρόλα αυτα παραμένει ενα πολύ όμορφο και πρακτικό κουτάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε είναι πολύ ωραίο το κουτάκι σου.

(πόσους σκληρούς έχεις επάνω????? :shock: )

 

 

Σωστός .. πολύ σωστός καλύτερα να μν φαίνονται τα cathode από το πλαινό παραθύρι!

εχω 5 hdd (δες signature)

 

Η αλήθεια είναι ότι αυτό το σκέφτηκα αφού τις τοποθέτησα αλά μάλλον από τον άλλο μήνα που θα αλλάξω τροφοδοτικό θα πάρω άλλο ένα kit και θα βάλω και μια έξτρα στο side panel πάνω από το παράθυρο. Η πλάκα είναι ότι πλέων το βραδύ αν αφήνω το pc αναμμένο δεν χρειάζεται να ανάβω το φωτιστικό για να έχει φως το δωμάτιο χε χε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...