Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον με προλαβαν..Το μονο κακο με το φουρφουρι αυτο ειναι οτι ειναι μονο για να βγαζει και ταυτοχρονα να φαινονται και ετσι τα led,αλλιως δεν φαινονται.Επισης εχει και ρυθμιστη στροφων και διαφορα "φωτορυθμικα"!Ειναι οντως πολυ μαματο φουρφουρι!Ειμαι λιγο τελειωμανης οποτε δεν με νοιαζει και τοσο πολυ ο θορυβος.Που να ακουσετε τα 3 φουρφουρια του ψυγειου που δουλευουν στις 2000 στροφες.Αστα!Αλλα κανουν δουλεια..Πολλα cfm.Τι να κανουμε δεν γινεται να τα εχουμε ολα.Τα πηρα απο γερμανια(www.aquatuning.de)μαζι με κατι αλλα κομματια για το στησιμο της υδροψυξης.

 

Ταπινο το ειπα απο αποψη hardware..Τι να σου κανει τωρα μια 4670 και ενας c2d..?Αλλα μετα το περας της στρατιωτικης θητειας θα γινει ριζικη αναβαθμιση!

 

 

Με κανεις να θελω να το παρω ακομα πιο συντομα :P Για outtake το θελω και εγω οποτε θα ειναι οκ... Με το επομενο "γεμισμα" της prepaid θα τσιμπισω 1 απο το site αυτο... ;) thanks!

btw...θα ειμαστε εδω να δουμε και τη νεα συνθεση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραιοοοος! Θα ανεβασω τις επομενες μερες και απο το δικο μου pc-k62 να δεις το μαζεμα ;) Θα δειξει το κουτακι ποιο καλα ;) Εντομεταξι ανοιγω μια pic και πεφτω στους σκληρους που τους εχω και εγω ετσι τοποθετιμενους και λεω το κουτι μου ειναι αυτο? :P (btw η 5770 μου τα παιζει και με κοβω με την 4770 του ξαδερφου μου... -.-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑουυτς! Εγω δε θα αντεχα τετοιο θεαμα απο το side window για κανενα λογο! :P Μεσα στο σ/κ θα το ξεσκονισω να δω τι παιζει και με την καρτα που μαλακιζεται και ανεβαζω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βγηκε η πιστη σημερα αλλα πιστευω οτι αξιζε τον κοπο.Για πειτε εντυπωσεις.....

 

Πριν:

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

 

 

Βαψιμο:

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

 

Μετα:

1

 

2

 

3

 

4

 

3

 

4

 

5

 

6

 

 

Γενικα:Εβαψα μαυρο οτιδηποτε ητανε σε ασημι και μπλε εγιναν τα πλαστικα των σκληρων δισκων και των cd/rom,η βαση του τροφοδοτικου και το πισω καπακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά και με σπρέι μια χαρά αποτέλεσμα βγήκε .Το μόνο που δεν μου άρεσε είναι η ''ασφάλειες'' των cd-dvd έπρεπε εκείνο που πατάς για να κουμπώσει να το αφήσεις μαύρο άλλα γενικά το αποτέλεσμα είναι πολύ κάλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο εγινε.. τωρα αυτα που εβαψες μπλε ισως θα τα προτιμουσα σκουρο μπλε και οχι τοσο φωτεινο μπλε..

τελος παντων ωραια δουλεια

Πριν και μετα τεραστια διαφορα..φαινεται τελειως αλλο κουτι !

Φανταστειτε το κουτι του gtsiolis που ποσταρε παραπανω σε μαυρο εσωτερικο..καποιος πρεπει να του πει να το κανει!

Απο περιεργεια το haf932 δεν εχεις? δεν ειναι μαυρο απο την μαμα του?

Ποσο χρειαστηκε να στεγνωσει το χρωμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...