Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε μου τους χρειαζεται τους ανεμιστηρες πιστεψε με,το πλαινο καπακι που θα κλεισει τον υπολογιστη θα γινει κατασκευη,οταν το τελειωσω θα σας το δειξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το δικό μου PC. Μπορεί κάποιος να μου στείλει pm εαν έχει καμία άκρη με την silverstone γιατί ψάχνω κάτι κομμάτια για την μονάδα κ δεν τα βρίσκω πουθενά ;) . Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εδω ειμαι και ο δικος μου υπολογιστης

οπω πω πω τι μακαροναδες εχεις φτιαξει εκει....

ρε παιδια δεν θελω να προσβαλω κανεναν απο περιεργια ρωταω.. πολλες μακαροναδες βλεπω γενικα εδω γυρω... εγω πανω στο cable managent ειχα ξοδεψει εβδομαδες.. και μαλιστα απο πλευρα ομορφιας περισσοτερο και λιγοτερο airflow.. γιατι δεν κανετε κατι καλυτερο με το θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπω πω πω τι μακαροναδες εχεις φτιαξει εκει....

ρε παιδια δεν θελω να προσβαλω κανεναν απο περιεργια ρωταω.. πολλες μακαροναδες βλεπω γενικα εδω γυρω... εγω πανω στο cable managent ειχα ξοδεψει εβδομαδες.. και μαλιστα απο πλευρα ομορφιας περισσοτερο και λιγοτερο airflow.. γιατι δεν κανετε κατι καλυτερο με το θεμα?

 

Γιατί είναι και λίγο (ως πολύ μη σου πω) ματαιοδοξία το θέμα "cable managment", άλλος ένας τρόπος της βιομηχανίας υπολογιστών για να μας τα παίρνουν... Άντε, να προσφέρει ένα 5% χαμηλότερες temps, από κει και πέρα είναι καθαρή οικονομική αιμορραγία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω στοιχεία, το πιστεύω κι εγω.

 

Απλώς το cable managment δειχνει ένα καλαισθητο,τακτοποιημένο εσωτερικό ενός πισι.Και είναι και πρακτικό σε τυχούσες αλλαγές hardware που θελεις να κάνεις.

Δυστυχώς δεν εχω αποτελέσματα θερμοκρασιών στο κουτι μου, πριν και μετα το cable man μιας και το εκανα καπου το καλοκαιρι κι εχουμε χειμώνα.

 

Υ.Γ. οι ψηκτρες μα ειναι on the way.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω στοιχεία, το πιστεύω κι εγω.

 

Απλώς το cable managment δειχνει ένα καλαισθητο,τακτοποιημένο εσωτερικό ενός πισι.Και είναι και πρακτικό σε τυχούσες αλλαγές hardware που θελεις να κάνεις.

Δυστυχώς δεν εχω αποτελέσματα θερμοκρασιών στο κουτι μου, πριν και μετα το cable man μιας και το εκανα καπου το καλοκαιρι κι εχουμε χειμώνα.

 

Υ.Γ. οι ψηκτρες μα ειναι on the way.

πιστευεις και εσυ οτι ειναι περιττο? εγω πιστευω πως ειναι αναγκαιοτατο.. αν λες οτι κανεις case modding δεν μπορεις να εχεις τις μακαροναδες να πετανε.. εγω το κοιταω και το χαιρομαι το πισι και χαλαλι ο ιδρωας που εριξα να τα κρυψω ολα..

 

το MODΑΡΙΣΜΕΝΟ ARMOR της κοπελας μου . ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !

σε παρακαλω πολυ αυτο ειναι προσβολη!!!!! δεν ειναι το armor!!!! ειναι το πρωτο κουτακι που ειχα ποτε!!!! το καταπληκτικο Thermaltake soprano window black!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aλλο ειπαμε με το κύριο navu!

 

Αχρηστο στο θέμα δραματικής βελτιωσης θερμοκρασίων.

Εννοειται πως ο ορος case modding ετυμολογικά ειναι "συνώνυμος" με το cable managment, τα πολυχρωμα φουρφουρια,τα πανελακια,τις ευμεγεθης ψυκτρες κτλ κτλ κτλ!

 

Κι εγώ με τη σειρά μου εφαγα πολυ ωρα να το συμμαζέψω και οπτικά και μόνο μου αρέσει.Δεν το έκανα για άλλο λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχρηστο μπορει να ειναι.. ( αν και δεν νομιζω )

αλλα αυτο που κανουν οι πιο πολλοι ( κυρίως μαγαζια ) που εννονουν ολα τα καλωδια και μετα οτι περισσευει το κανουν μια μπαλα το δενουν και με ενα δεματικο και το αφηνουν μεσα στη μεση ειναι αηδια ρε παιδια

 

οποιος σεβεται τον εαυτο του τουλαχιστον θα επιανε τα περισευματα ενα ενα και να τα κριψει καπως... δεν ειναι και καμια δουλεια που θελει ωρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...