Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολυ καλο.Απο θορυβο πως τα παει με τοσους ανεμιστηρες?

Α τίποτα, ο συνδυασμένος θόρυβος έβγαινε κοντα στα 22db δεν είναι τίποτα, άσε που έχω και ένα fan controller μπροστά αλλα ποτέ δε με ενόχλησε ο θόρυβος.

 

Παρα πολυ ομορφο φιλε μου.

ευγε!

Ειμαι σιγουρος οτι οι φωτο μαλλον το αδικουν

καθως το πορτοκαλι φαινεται ελαφρως κροκι

αλλα υποθετω οτι στην πραγματικοτητα θα ειναι πιθανοτατα πιο εντονο...

Και μ'αρεσει που εχεις ταιριαξει και ολα τα fans κτλ.

Καμια πιο κοντινη φωτο απο τη μοντα στο κομματι της οροφης δεν εχεις?

 

δυο λευκες cold cathodes,ενα σετακι πορτοκαλι sleeved καλωδια

και ενα απλο μεγαλο πλαινο παραθυρο θα του ταιριαζαν γαντι τωρα που το ξαναβλεπω

 

να κάποιες άλλες φώτο για την οροφή..

p7310493.jpg

p7310494.jpg

 

 

Επίσης είναι και τα pci-slots πορτοκαλί δε ξέρω γιατί δεν έβγαλα καμια φωτογραφία.. Επίσης τα φώτα δε μ αρέσουν, γενικότερα δεν θέλω να φαίνεται, θέλω να είναι διακριτικό και όμορφο! όσο για τα πορτοκαλί sleeved καλώδια δε φαίνονται καθώς είναι καλά κρυμένα αλλα να μία ιδέα..

μερικά τα έκανα μαύρα και μερικά πορτοκαλί..

 

p7011597.jpg

 

 

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αυτό το καφέ/μουσταρδί δεν είναι καθόλου ωραίο χρώμα

 

Αυτό το καφέ που λες κανονικά είναι πορτοκαλί , όχι πολύ έντονο αλλα όχι και μουσταρδί ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το καφέ που λες κανονικά είναι πορτοκαλί , όχι πολύ έντονο αλλα όχι και μουσταρδί ... :P

 

Μετά σκέφτηκα ότι μπορεί να φαίνεται έτσι λόγο φωτογραφικής... ή είναι όντως όπως φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά σκέφτηκα ότι μπορεί να φαίνεται έτσι λόγο φωτογραφικής... ή είναι όντως όπως φαίνεται;

 

Δε ξέρω τι να σου πω.. στις φωτογραφίες είναι λίγο πιο σκούρο και κίτρινο απο σο φαίνεται.. αλλα δεν το χω πορτοκαλί έντονο, ένα απλό πορτοκαλί είναι.. αν το πάω με rgb θα ταν κάτι τέτοιο ανάμεσα στο DarkOrange1 και στο DarkOrange2...

 

έχει να κανει και με την οθόνη του καθενός, στο κινητό μου ας πούμε που έβαλα μία φώτο φαίνεται σκατί πορτοκαλί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ !!!

Ακόμα δε τελείωσε βέβαια λόγω περιορισμένου χρόνου,(μου έμειναν βάψιμο πλαινού των hard disk cages και της swing πόρτας μπροστά) τώρα το επόμενο καλοκαίρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Technology fan να ξεκαθαρίσω ότι σου δίνω 1000 μπράβο για την δουλειά και την υπομονή σου... μέσα στα σχόλια μου ξέχασα να το γράψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...