Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ήρθε και το δικό μου τελικά είναι καλή φάση

όμορφο και πολύ αληθινό σε σχέση με το πραγματικό ανθρακόνημα

και δουλεύεται πολύ εύκολα :)

ακριβό βέβαια :S έδωσα 30€ για ένα κομμάτι 40χ40 και το πήρα από Ελλάδα για πιο γρήγορα και τελικά πλήρωσα τα διπλά από όσο θα το έπαιρνα από έξω και θα περίμενα και το ίδιο... τεσπα

 

έστρωσε το laptoπάκι μου από τα σπασίματα και τις γρατσουνιές που είχε όταν με τράκαραν και ξάπλωσα πάνω του :)

 

09082010355.jpg

09082010354.jpg

09082010353.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα δεν είναι του τύπου μου το προτιμώ έτσι απλό :)

και να ήταν του τύπου μου βέβαια δεν έχω ούτε τέτοιο χέρι ούτε τόση φαντασία

πιο πολύ ήθελα να μην φαίνεται όπως είχε γίνει από την άσφαλτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Aφοτου αγορασα το κουτακι μου ειχα αρχισει να ψαχνω για side panel, αλλα χωρις επιτυχια για το συγκεκριμενο μοντελο(nzxt beta evo - νομιζω η μονη λυση ηταν να παρεις το side απο ενα m59 αλλα απλα δεν εβρισκa :P).. so αποφασισα να το κοψω αλλα οχι ολο για να κρατησω και τα 2 πλαινα φανς! (το ενα πλαινο ειναι αναγκαστικα scythe slipstream slim λογο της ψυκτρας επεξεργαστη:P)

 

με απλο dremel + plexi και την βοηθεια του aggelosLX, voila!

pcaki.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή και εγώ ζήλεψα με τα carbor fibers, εκανα τη μόντα μου στον εξωτερικό HD. Δεν μου βγήκαν οι γωνίες καλές αν και τις θέρμανα με το πιστολάκι μαλλιών! Τώρα που το βρήκα θα καλύψω όλα τα περιφεριακά!!

post-12828-129063112825_thumb.jpg

post-12828-129063112827_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή και εγώ ζήλεψα με τα carbor fibers, εκανα τη μόντα μου στον εξωτερικό HD. Δεν μου βγήκαν οι γωνίες καλές αν και τις θέρμανα με το πιστολάκι μαλλιών! Τώρα που το βρήκα θα καλύψω όλα τα περιφεριακά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως το έχεις ακουμπήσει πίσω από τον σκληρό στην πρώτη φωτό μου φέρνει σε xbox.. Χμμμμμμ... Δεν είναι κακή ιδέα..

 

ναι και έμενα για xbox μου φάνηκε

και όπως λες και εσύ Δεν είναι κακή ιδέα((και εγώ συμπληρώνω)) να κάνουμε και το xbox έτσι :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως το έχεις ακουμπήσει πίσω από τον σκληρό στην πρώτη φωτό μου φέρνει σε xbox.. Χμμμμμμ... Δεν είναι κακή ιδέα..

 

ναι και έμενα για xbox μου φάνηκε

και όπως λες και εσύ Δεν είναι κακή ιδέα((και εγώ συμπληρώνω)) να κάνουμε και το xbox έτσι :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...