Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αύριο μου φέρνουν μπλε λάμπες για το κουτί μου

τον πίσω ανεμιστήρα τον έβαλα στο κάτω μέρος και στην θέση του έβαλα έναν με άσπρα led .

dsc04344d.jpg

 

dsc04343i.jpg

 

έχει πιάσει σκόνη ο μπροστινός ανεμιστήρας γιατί περίμενα μια εβδομάδα για να μου φέρουν τις λάμπες, για αν το καθάριζα μιας που θα το ανοιγα...(είναι κόκκινος)

 

0149r.jpg

 

ο fan contoler γίνετε και μπλε, για να το τεριαξω με αυτές που θα βάλω...

(στον κόκκινο θα κάνω ενα mod για να του αλλάξω χρώμα)

δεν ήθελα να τα ρισκάρω βάζοντας κόκκινες λάμπες γιατί σε πολους βγάζουν αλλα χρώματα...

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oftopic

εδω κ καιρο παρακολουθω αυτο το τοπικ,μιας κ ειμαι λατρης της μοντας . δεν θιγω κανεναν με αυτο που θα πω μιας κ το φαινομενο ειναι γενικο. Αλλα δεν μπορω να καταλαβω γτ παρουσιαζουν ολοι το κουτι τους σε τοποικ με τιτλο "Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases... " ενω δεν εχουν κανει κανενα mod. ζηταω συγνωμη δεν απευθυνομαι σε κανεναν προσωπικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

mod δεν σιμενει να εχεις αλαξει κάτι πάνω σε ένα κουτί?(λάμπες ...)

 

Ναι, αλλά αν δεχτούμε το άνωθεν ως ορισμό του modding, ακόμα και η προσθήκη φουρφουριού θεωρείται μόντα, σωστά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ναι, αλλά αν δεχτούμε το άνωθεν ως ορισμό του modding, ακόμα και η προσθήκη φουρφουριού θεωρείται μόντα, σωστά;

 

Άλλωστε και ο ts αυτό είχε στο μυαλό του αν δεις τις αρχικές σελίδες. Δεν υπάρχει (νομίζω) και τόπικ για να βάζουμε τις φωτογραφίες των cases μας. Όποτε νομίζω είναι οκ. Αν κάποιος κάνει μια αξιόλογη μετατροπή ανοίγει ξεχωριστό τόπικ. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συχγωρέστε με για το off topic, αλλά έχω βάλει δεύτερο psu στο pc και θέλω να ανοίγουν ταυτόχρονα.

Αυτό γίνεται ενώνοντας τα πράσινα καλώδια των psu, και τίποτα άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συχγωρέστε με για το off topic, αλλά έχω βάλει δεύτερο psu στο pc και θέλω να ανοίγουν ταυτόχρονα.

Αυτό γίνεται ενώνοντας τα πράσινα καλώδια των psu, και τίποτα άλλο;

 

δες ενα videaki

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=w242zZh8AFM]http://www.youtube.com/watch?v=w242zZh8AFM[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνγωμη ρε παιδια.. το παλικαρι στο βιντεο ειπε κολλησε το 12βολτο απο το ενα τροφοδοτικο στον πυκνωτη του ρελε.. 12 βολτ στον πυκνωτη???? θα την παλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός του ο τύπος δεν ξέρει να κολλάει :P

πυκνωτή εγώ δεν είδα πουθενά... αν λες για τις επαφές του ρελέ ( triger ) τότε ναι δεν παθαίνει τίποτα γιατί αγοράζεις ρελέ με βάση αυτό που θές να κάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...