Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ φιιλε μου.αυριο θα κανω ολες τις αλλαγες που χρειαζετε.το αλλο ερωτημα που εχω ειναι γιατι σταματαει να δουλευει ο ανεμιστηρας του επεξεργαστη κατα την λειτουργια του υπολογιστη.σταματαει εντελως.εχω κανει λαθος κατι??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι για την πάστα που αναφέρθηκε πριν.

Η ποσότητα που βάζουμε πρέπει να ίση και ελάχιστα παραπάνω από ένα σπυρί ρύζι. Μπαίνει στο κέντρο και όταν κουμπώσει η ψήκτρα απλώνει.

Φυσικά χρειάζεται κάποιες ώρες λειτουργίας για να στρώσει και να αποδώσει όπως πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

arctic silver 5 για μένα δεν υπάρχει ομως και μεγάλη διαφορά απο άλλες.

as5.jpg

btw καλα που μου το θυμίσατε πρέπει να βαλω στη cpu μου ενας χρόνος πάει σχεδόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

job done -10 βαθμους στη cpu και αλλους τοσο στην ati 3850 δεν με χαλασε (ποναει η μεση μου ομως τωρα :( μαμηθηκα τα καθαρισα ολα μεχρι μεσα καποια στιγμη θα ποσταρω και φωτο με την πατεντα που εκανα στο κουτι μου να γελασετε :P)

 

---------- Προσθήκη στις 16:27 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:24 ----------

 

εγω βαζω 2 σπυρια ρυζι γιατι παντα παιζω λιγακι ωστε να γινει ομοιομορφο δηλαδη με το απλωμα φευγει το ενα παντα σε μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update post :P σημερα εκανα τις απαραιτητες αλλαγες στο κουτακι (κοψιματα-ραψιματα) και οταν ηρθε η ωρα για να δω αν ολα δουλευουν οκ ΑΦΝΟΥ ακουγετε ενα ΜΠΑΑΑΜΜ απο το τροφοδοτικο και πεταει ΟΛΑ τα ρευματα στο μαγαζι...χχμμμμ λεω!!μαλακια εγινε.λιγος καπνος+καιλα = τροφοδοτικο για φασολια!!ξανα εξω το κουτι για να δω τι εγινε...βγαζω τροφοδοτικο και κοιταω το μικρο κοκκινο διακοπτακι και εγραφε 115V...τι μαλκας ειμαι λεω...anyway εχω στο σπιτι αλλα δυο τροφοδοτικα οποτε αυριο θα δοκιμασω να το αναψω..τι αλλο μπορει να πηρε μαζι του το τροφοδοτικο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...