Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι ρολο εχει το fan guard στον κατω ανεμιστηρα;...

 

κανενα απολυτως ρολο,ετσι το εβαλα..

 

αμα μπορεις βγαλε και μια την προσοψη... ωραιο παντως

 

27052009057.th.jpg

 

Να και η προσοψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος.. αυτα το κοκκινα ποια ειναι? εχεις κανενα λινκ?

 

αυτο εδω ειναι φιλε:

http://www.overclockersclub.com/reviews/cm_musketeer_2/

 

Το εχω χρονια(τουλαχιστον 3),δεν νομιζω οτι κυκλοφορει πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ειναι ωραιο και σκεφτομαι να βαλω κι εγω παρομοιο στο νεο μου κουτι

 

αυτο το συγκεκριμενο μπορει να μην κυκλοφορει αλλα ολο και κατι αντιστοιχο-καλυτερο θα υπαρχει.τι κουτι σκεφτεσαι να παρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το cosmos-s θα παρω (εχω το ΤΤ xaser VI δες φοτος πιο πριν) για να βαλω 2 ψυγεια μεσα στο κουτι και λογικα στην οροφη του για καλυτερη αποδοση..

 

θα ηθελα το ΤΤ Xpressar αλλα δεν το βλεπω να ερχεται συντομα και απο εξω ειναι πολλα λεφτα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το cosmos-s θα παρω (εχω το ΤΤ xaser VI δες φοτος πιο πριν) για να βαλω 2 ψυγεια μεσα στο κουτι και λογικα στην οροφη του για καλυτερη αποδοση..

 

θα ηθελα το ΤΤ Xpressar αλλα δεν το βλεπω να ερχεται συντομα και απο εξω ειναι πολλα λεφτα παραπανω.

 

καταλαβα.εγω κατεληξα στο HAF 932 για οικονομικους λογους(επειδη αλλαξα πολλα οσο αφορα το hardware και δεν με επαιρνε για ακριβοτερο κουτι)..απο αποψη ροης αερα εχω πολυ καλες εντυπωσεις(τουλαχιστον 8 βαθμοι κατω σε cpu και mb σε σχεση με το παλιο).το μονο που δεν μου αρεσει ειναι το πλαινο και σκεφτομαι να κοψω την παρακατω περιοχη και να βαλω plexiglass.πως το βλεπεις?

 

haf9324lg.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το HAF τα σπαει εμενα μαρεσει και ετσι οπως ειναι.. αλλοστε θελω μεγιστη ψυξη ειδικα καλοκαιριατικα..

το ειχα σκεφτει κι εγω για το HAF απλα μου φαινεται καλυτερο το Cosmos-s που μπορεις να βαλεις το ψυγειο στην οροφη και με προσπαθεια να βαλω και 2 ψυγεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτισουλα περι modas: υπαρχει τροπος να κοψω τη λαμαρινα χωρις να χρειαστει να κανω βιδες ολα τα εσωτερικα? τη λαμαρινα μπροστα απο την προσοψη θελω να κοψω να βαλω ενα 12ρι ανεμηστηρα γιατι εχει θεσεις για 2 8αρια και αν τα βαλω δεν κανουν τιποτα παραπανω απο φασαρια και να καταναλωνουν ρευμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...