Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίζει να βρίσκει ο ανεμιστήρας στο πρώτο module μνήμης.Για το power led θές ενα (+) και ένα (-) απο την μητρική σου.Σύνδεσε εκεί το βυσματάκι και αν δέν παίξει,γύρισέ το ανάποδα μήπως είναι λάθος η πολικότητα.To επιπλέον (+) δέν έχω ιδέα τι είναι.

Αν δέν βγάλεις άκρη,πράξε ότι είπε ο ThReSh...RT(F)M...again

 

αυτο ηταν μαλλον ειναι λαθος η πολικοτητα του κουτιου:-)

 

thx man

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, είπα να ανεβάσω και εγώ καμια φωτογραφία, όχι τίποτα ιδιαίτερο βέβαια...

p1011066.jpg

p1011069.jpg

 

είναι λίγο κουνημένες :cry: αλλα τι να κάνουμε... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο cosmos s χωραει τριπλο ψυγειο πανω? γιατι θα το παρω την παρασκευη, απο χωρο πως τα παει?

να και το τωρινο δικο μου..

post-123778-129063007308_thumb.jpg

post-123778-129063007315_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ο σκοπος δεν ειναι να το φυσανε να κρυωνει? στη TT tribe που ελυσα ετσι το ειχε, να φυσανε το ψυγειο,γιατι απο κατω βγαινει ζεστος αερας τωρα..

ετσι κι αλλιως θα το βαλω στην οροφη του cosmos και μαλλον με push and pull 3 πανω 3 κατω και πιθανοτατα και ενα δευτερο ψυγειο αναλογα τον χωρο.. η αντλια ειναι 750ρα λες να τα παιξει?

 

το κακο ειναι οτι -αραγε ποιανου ιδεα ηταν- η 295 βγαζει ολο τον ζεστο αερα μεσα στο κουτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ο σκοπος δεν ειναι να το φυσανε να κρυωνει? στη TT tribe που ελυσα ετσι το ειχε, να φυσανε το ψυγειο,γιατι απο κατω βγαινει ζεστος αερας τωρα..

ετσι κι αλλιως θα το βαλω στην οροφη του cosmos και μαλλον με push and pull 3 πανω 3 κατω και πιθανοτατα και ενα δευτερο ψυγειο αναλογα τον χωρο.. η αντλια ειναι 750ρα λες να τα παιξει?

 

το κακο ειναι οτι -αραγε ποιανου ιδεα ηταν- η 295 βγαζει ολο τον ζεστο αερα μεσα στο κουτι..

 

δημιουργείς μια κενή τρύπα ανάμεσα στην κάρτα και στο ψυγείο έτσι...

στο κάτω ψυγείο οι ανεμιστήρες πρέπει να τραβάνε αέρα από έξω και να τον βάζουν μέσα στο κουτί

 

για την αντλία σου δεν έχω ιδέα λογικά αν είσαι με ένα block μόνο θα την παλέψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο cosmos-s απο οτι εχω δει και στο μανουαλ του μπαινει τριπλο στην οροφη οποτε θα το βγαζει εξω πιο καλα απο οτι τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...