Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπέροχο ακούγεται! Ακόμα καλύτερο αν δεν κατέβεις Αθήνα και πας και τις 2 φορές μέσω Βερολίνου και μείνεις περισσότερες μέρες εκεί!! =Ρ

 

Θα σου αφήσω ένα ραβασάκι με μαύρη μπογιά πάνω στην πρόσοψη της Συναγωγής, σε 15 μέρες εκεί θα 'μαι πάλι =D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χου χου! Ακόμα καλύτερο! Άψογο! Γλιτώνω την Αθήνα!

 

Για την οποία παρεμπιπτόντως άλλαξα 100% γνώμη τον Μάη που κατέβηκα για Άκα-Ντάκα και έκατσα και 4 μερούλες. Την αδικούσα την πρωτεύουσα, καμία σχέση με το απωθητικό πράγμα που είχα βρει το 92, στην προηγούμενη κάθοδο... Τέσπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ντάξει, όλες οι Ελληνικές πόλεις (εκτός Καστοριάς, Ρεθύμνου, Καβάλας, Ναυπλίου, Ναυπάκτου, Ύδρας και Μυτιλήνης) είναι απαίσιες, η ατμόσφαιρα είναι που τις κάνει αυτό που είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε εσείς οι φιλοαεροπορικοί τι παίζει με τις προσφορές της Aegean?

 

Έψαχνα για εισιτήριο επιστροφής 28/10 ,κλείνω τελικά ένα στις 7 το πρωί ώστε να πάω καπάκι δουλειά. Θυμάμαι μετά ότι εκείνη τη μέρα γιορτάζουμε το όχι και άρα δε δουλεύω και σταμπάρω ένα άλλο εισιτήριο πιο βράδυ στα 39 ευρώ.

 

Και ενώ είμαι στο να περιμένω να ξημερώσει και να κάνω αλλαγή τηλεφωνικά με παράλληλη επιθυμία να κλείσω το 39άρι και απλά να ακυρώσω τελικά το κατοστάρι, αυτό γίνεται 39.01, αλάρμς, κάνω την κράτηση και αμέσως μετά οι μόνες διαθέσιμες πτήσεις είναι από 60 ευρώ και πάνω.

Διαθέτουν συγκεκριμένο αριθμό εισιτηρίων ή παίζουν προσφορές σε συγκεκριμένες ώρες και για συγκεκριμένους προορισμούς?

 

Πείτε γιατί πρέπει να ψήσω και την κολλητή =ρ

Ευχαριστώ =)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυο ερωτησούλες:

 

αν πάω με αυτοκίνητο αθήνα - θεσσαλονίκη και πίσω, πόσο θα μου κοστίσουν στο περίπου βενζίνες/διόδια;

 

αν πάρω πλοίο για κρήτη και μαζί και το σκουτερ, πόσο θα κοστίσουν τα εισιτήρια;

 

ευχαριστώ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έρχεσαι στο χωριό μας συνάδερφε; :-)

 

Η βενζίνη είναι συνάρτηση του αυτοκινήτου σου και του βάρους του ποδιού σου. Υπολόγισε 500 χλμ επί την μέση κατανάλωση που βλέπεις αν έχεις υπολογιστή στο αμάξι. Χοντρικά θα ξέρεις πόσο περίπου καίει σε ταξίδι. Φούλαρε πριν φύγεις, τα βενζινάδικα στην εθνική σκίζουν κώλους...

Τα διόδια αν θυμάμαι καλά είναι γύρω στο 30άρι πάνε - έλα. Αν θυμάμαι καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυο ερωτησούλες:

 

αν πάω με αυτοκίνητο αθήνα - θεσσαλονίκη και πίσω, πόσο θα μου κοστίσουν στο περίπου βενζίνες/διόδια;

 

αν πάρω πλοίο για κρήτη και μαζί και το σκουτερ, πόσο θα κοστίσουν τα εισιτήρια;

 

ευχαριστώ :D

 

Για Σαλόνικα, με διόδια Πάσχατος 2008, μου βγήκε κοντά ένα κατοστάρι πήγαινε-έλα χωρίς οικονομία καυσίμων (το έκανα σε 4 ώρες).

 

Για Κρήτη τσέκαρε προσφορές για ημερήσια και νυχτερινά, τώρα το καλοκαίρι που κατέβηκα πχ, το αμάξι το πήρα μαζί τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυο ερωτησούλες:

 

αν πάω με αυτοκίνητο αθήνα - θεσσαλονίκη και πίσω, πόσο θα μου κοστίσουν στο περίπου βενζίνες/διόδια;

 

αν πάρω πλοίο για κρήτη και μαζί και το σκουτερ, πόσο θα κοστίσουν τα εισιτήρια;

 

ευχαριστώ :D

 

Αν δεν σου χρειαστεί το αυτοκίνητο εδώ πάρε κτέλ με 40ε πέρα δώθε...

Αλλιώς είναι κάνα 15ρι κατέβα και κάπου τόσο πάλι ανέβα..

Βενζίνες, κάτι λιγότερο απο ένα φουλάρισμα ανέβα, και άλλο τόσο κατέβα...

Χονδρικά πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μία τώρα που πήρα φόρα!!! αχαχαχα

 

5288_1197033049101_1326732308_541597_5736616_n.jpg

 

πατριδα, εδω αν δεν κανω λαθος εισαι κατω απτο club mediteranee σωστα? Μιλαμε για απιστευτο καλοκαιρι μετα το σεισμο που μας φιλοξενησαν εκει δωρεαν. Απο εκεινη την σιδερενια προβλητα μιλαμε για βουτιες ολη μερα.

 

Αν και μια μερα κοντεψαμε να καουμε οταν το φουντωσανε. Αποτι βλεπω αρχιζει να πρασινιζει σιγα σιγα παλι. Εχω χρονια να παω προς Λαμπιρι μερια, αλλα χαρηκα που ειδα την περιοχη εστω και σε φωτο :)

 

Καλοκαιρι συχναζω προς Λογγο εκει ειναι ωραια πλεον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...