Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπα, είναι η νέα μόδα. Έχουν τις κλασσικές μεγάλες εταιρείες και κάνα δυο μπάτζετ για ξεκάρφωμα. Ακόμα και η SAS που δεν έχω δει πιο ξεδιάντροπες τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά, δεν είναι τόσο συχνό φαινόμενο. Στη χειρότερη συνήθως να χάσεις τα λεφτά της κράτησης. Εδώ είχε γίνει ιστορία με το Μάνος travel!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τραγικό είναι το ξεφτίλισμα της εταιρίας, ιδίως της πλειοψηφίας των τσάρτερζ. Κάπου διάβαζα για τη ράηαν ερ ότι σκόπευε να καθιερώσει είσοδο ένα ευρώ για χρήση τουαλέτας εντός του αεροσκάφους, καθώς και την υπέρτατη σύλληψη για θέση ΟΡΘΙΩΝ κατά τη διάρκεια της πτήσης.

Η σκάη από την άλλη μας έδωσε κουπονάκι για να φάμε στο Πανόραμα αεροδρομίου Μπρατισλάβας (εμείς φάγαμε δυο φορές επειδή ξέχασαν να τα σφραγίσουν την πρώτη και μας ήρθε κουτί γιατί γυρίζαμε με ένα 20ευρω στις τσέπες ίσα ίσα για το ταξί και συν τοις άλλοις με 12 ώρες καθυστέρηση θα τρώγαμε και τον αεροσυνοδό τέλος πάντων) μας έδωσαν σοκολατάκια, μπισκοτάκια και νερό. Μάλιστα στον πηγαιμό για Μπρατισλάβα μας έδωσαν και σούπερ τοστάκι μέσα στο αεροπλάνο αλλά στην επιστροφή τίποτα, μάλλον έπεσε σύρμα ότι θα κλείσει το μαγαζί και δεν πήγαν σούπερ μάρκετ.

Σε φάση αν δεν έπαιζαν οι καθυστερήσεις εγώ ψηνόμουν να ταξιδεύω με εταιρίες έτοιμες να χρεοκοπήσουν.

 

Γιατί τι πληροφορίες έδωσα; Και που στο διάολο είναι το θέμα με την πρόταση γάμου μου που δεν πρόλαβα να διαβάσω και μου λένε όλοι; Λουσι ΠρτΣκ. =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που στο διάολο είναι το θέμα με την πρόταση γάμου μου που δεν πρόλαβα να διαβάσω και μου λένε όλοι; Λουσι ΠρτΣκ. =ρ

 

Το σβήσανε θαρρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sky πέο$? Έχω ένα φίλο εδώ απο Πράγα που ήρθε με την sky το σάββατο και είδαμε χθές οτι η γαμ$@#λα έκλεισε.. Υπάρχει περίπτωση για money back ή οτιδήποτε δεν περιλαμβάνει αγορά νέου εισητηρίου? Just wondering..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγάλει η Wizzair ανακοίνωση οτι θα κάνει αυτή τα δρομολόγια της skyeurope χωρίς επιπλέον επιβάρυνση..πολλές από τις πτήσεις όμως είναι ηδη sold out..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για money back έχει βγάλει σχετική ανακοίνωση η sky στο σάιτ της. Αν τα έχεις αγοράσει με κάρτα τα παίρνεις πίσω, ειδάλλως δύσκολα φαντάζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...