Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οντως πηγα περυσι το Πασχα και δεν γινοταν τπτ τρελο...βεβαια θα μου πεις αλλο Πασχα αλλο καλοκαιρι αλλα και παλι φαινεται το νησι,δεν εχει υποδομες η ναξος για ''ξεφρενα'' παρτυ κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θα παω σε μια βδομαδα αγγλια και αναρωτιομουν αν ω μη γενητω κολλησουμε τιποτα περιεργο τι ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη μπορουμε να εχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θα παω σε μια βδομαδα αγγλια και αναρωτιομουν αν ω μη γενητω κολλησουμε τιποτα περιεργο τι ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη μπορουμε να εχουμε?

 

Χμ ναι.. Κάρτα ασφάλισης ευρωπαικής ένωσης. Νομίζω βγαίνει απο τα περισσότερα ταμεία. Με αυτή την καρτούλα μπορείς να πας οπουδήποτε εντός ε.ε και να έχεις πλήρη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη. Πάς και την βγάζεις επιτόπου, έχει ετήσια ισχύ και είναι τύπου πιστωτικής.

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ελλαδα υπαρχουν περιπου 6000 νησια απο τα οποια μονο 230 ειναι κατοικημενα..

γνωριζετε καποια που ειναι ακατοικητα?η καπιοιο site για να βρω...?

camping θελω να κανω για αυτο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ελλαδα υπαρχουν περιπου 6000 νησια απο τα οποια μονο 230 ειναι κατοικημενα..

γνωριζετε καποια που ειναι ακατοικητα?η καπιοιο site για να βρω...?

camping θελω να κανω για αυτο ...

 

αν θες βραχονησίδα να πας στο Αβαλαδονήσι..στις κυκλάδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω πάλι το στοκχολμη - κοπεγχάγη τον αύγουστο και η ερώτηση είναι απλή. Να κάνω στάση στο μαλμο ή να το πάω απευθείας ξανά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλυκούλι είναι το μάλμο για μονοήμερη περιήγηση. Αν δε σου βγει παραπάνω το τριπ, δες το -αλλιώς δεν λέει πολλά.

 

Επίσης αυτή τη φορά που θα 'μαι εκεί, ρίξε ένα σύρμα. =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επείγον. Παραλία της μυκόνου, εκτός της ψαρρούς που να μην την πιάνουν τα μποφόρια υπάρχει?

Καμια απο τις γνωστες.

Εξαρταται απο που φυσαει ο ανεμος. Μιλας για το κατεξοχην νησι που το σκιζει ο αερας αν πλακωσει, τοξερεις αυτο ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια απο τις γνωστες.

Εξαρταται απο που φυσαει ο ανεμος. Μιλας για το κατεξοχην νησι που το σκιζει ο αερας αν πλακωσει, τοξερεις αυτο ετσι?

 

Θα συμφωνήσω με τον κάιζερ σόζε. Ακόμα και το αγράρι είχε κυματάκι. Πριν λοιπόν, πάτε μύκονο κοιτάχτε τα μποφόρ, πρώτα. Τώρα θα μου πειτε, πρώτη φορά πήγες στη μύκονο? Οχι, αλλά φαίνεται καθώς μεγαλώνουμε, μας πειράζουν ολοένα και περισσότερο κάποια πράγματα

 

Ξέρει κανείς αν και η άνδρος ειναι τα ίδια μπιπ από κύμα? Βόρεια εύβοια, πάντως μου πανε να μην ανησυχώ, κατά κάρυστο μεριά έχει αέρηδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...