Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να σου πω εγώ πάντα στο παρά πέντε πάω. Μπαίνω με την μια μέσα και τέλος.

 

Μια φορά με το καράβι την ώρα που έμπαινα, ανέβαζαν για να φύγουν και σε αεροπλάνα δυο φορές έχω φτάσει μετά που έχει κλείσει η πύλη, αλλά @@ με έβαλαν μέσα ούτε καν έλεγχο δεν μου έκαναν. Και ήταν και για εξωτερικό. Την άλλη φορά θα κρατάω βόμβες να τους ανατινάξω όλους.

 

Anyway δεν ξέρω αν πρέπει να ακολουθήσεις το παράδειγμα μου ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά ξέρει κανείς τι ώρα να είμαι εκεί;

 

Αμα θες να μπεις πρώτος πήγαινε 1-1μιση ώρα πριν για να εισαι σίγουρος. Πρώτα μπαίνουν οι νταλικέρηδες όπως είπε παραπάνω. Αν επιτρέπεται στήσου και περίμενε όσο πιο κοντά στο πλοίο μπορείς, για να κάνεις ντού μόλις δώσουν το οκ για επιβίβαση. Το καλύτερο πάντως είναι να μπαίνεις τελευταίος γιατί βγαίνεις πρώτος.

Εγώ πάτησα πόδι πάντως κι έπιασα την ανατολική μεριά, εσύ πιάνεις δυτική. Η Κρήτη ποτέ δε θα είναι ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Ο σύντροφός μου είναι στο στρατό αυτόν τον καιρό στον Πύργο και μάλλον θα'χουμε μόνο ένα σ/κ για μίνι-διακοπές οπότε θα πάμε κάπου εκεί κοντά.

 

Έχει κανείς καμιά πρόταση για κάποιο μέρος που να αξίζει κοντά στον Πύργο ή Πάτρα;

Έχω ακούσει για Κυλλήνη ότι είναι ωραία!Έχει πάει κανείς ή έχει κάποια άλλη πρόταση;;:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Nomikaria, η Κυλλήνη δεν είναι ωραία, αλλά αν πάτε απέναντι στη Ζάκυνθο θα περάσετε πολύ όμορφα, στο βορρά για απομόνωση στο λαγανά για clubbing.

 

Παίδες, καμία συμβουλή της τελευταίας στιγμής για Ν. Αφρική έχουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, χάλια είναι, μην πας. Όλος ο κόσμος θα πάει Κρήτη και Ικαρία φέτος, τι Νότια Αφρική ρε συ ινσόμνιακ.

 

 

καλά να περάσεις =ρ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κάνεις σεξ με ντόπια!

Yes sir!

 

Nαι, χάλια είναι, μην πας. Όλος ο κόσμος θα πάει Κρήτη και Ικαρία φέτος, τι Νότια Αφρική ρε συ ινσόμνιακ.

 

 

καλά να περάσεις =ρ

Ρε συ, ήμουν το 2003 στην Ικαρία, δεν μπορώ τους έντονους ρυθμούς και την πολυκοσμία πια... :Op

 

Thnx βρε και συ καλά να περάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...