Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Sergeant το ειχα, το Reserve παιζει ρε μαλακα ή ειναι δικια ανακαλυψη, ακριβης μεταφραση κι ετσι?

 

ΥΓ. Γραψε μου το ματς σε dvd, δεν παιζει να κανω 8 φορες restart το ρουτερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'σαι καλά -και που έκανες τον κόπο να ψάξεις αντί να αρκεστείς να ρωτήσεις και που σου άρεσαν οι συμβουλές που έχουν δοθεί.

 

Σ' ευχαριστώ ελπίζοντας να μην ισχύουν στην περίπτωση αυτή τα λεγόμενα της υπογραφής σου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρες!

Και μια που η εταιρεία μας στέλνει Πράγα, λέω να το εκμεταλλευτώ και να μείνω κιόλας ένα 3ημεράκι! (Αν και πέφτει ΑΚΡΙΒΩΣ πάνω στο φάιναλ4, θα το δω τελικά από την πράγα)!!!

Μόνο πυ επειδή το χιλτον μου πεέφτει βαρύ στην τσέπη, Σκεφτομαι να ψάξω κάτι πιο οικονομικό!

τίποτα ιδέες από κάποιον που έχει ήδη πάει? (το πιο σημαντικό για μένα, ειναι να βρίσκεται σε καλό σημείο!)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

venere.com

Ρίξε μια ματιά εδώ...

Εγώ απο την άλλη ψάχνω για Ιταλία αλλα θέλω να σιγουρέψω οτι υπάρχουν ορθόδοξες εκκλησίες κτλ για Πάσχα. Και ακόμα καλύτερα αν ξέρει κάποιος σε ποιές πόλεις.. κτλ κτλ..

Οι καθολικοί αν δεν κάνω λάθος είχαν πάσχα αυτές τις μέρες.. Αλλα φαντάζομαι θα υπάρχει και κάτι σχετικό που να συμβαδίζει με εμάς.

Αν γνωρίζει κάποιος σίγουρα... Ας ποστάρει :)

Ευχαριστώ as usual.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πρωτεύουσες διαμερισμάτων, υπάρχουν ΣΙΓΟΥΡΑ ορθόδοξες εκκλησίες.

Τώρα, αν και έχω εμπειρία από Ιταλία, το συγκεκριμένο ζήτημα δεν το 'χω ψάξει περισσότερο όπως θα υπέθετε κανείς... =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι, αλλά το 'χουν πάρει πρέφα και οι ξουροκέφαλοι φίλοι μας και το βαράνε ως επιχείρημα "σαθρής δημοκρατίας" και η ειρωνεία περνάει πλέον στο νι το παραγοντικόν. =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί είμαι αρκετά σίγουρος... :P

Ρώμη ή Βενετία; Είμαι με το κλίκ στο χέρι.. :P (καλά ντάξ μπορεί να κλείσω κ αύριο)

Λέω να γίνει το κόλπο οδικώς ηγουμενίτσα.. Μπάρι βολτούλα.. και μετά να αρχίσει το τρίπ.. Μια μέρα τουλάχιστον στον δρόμο αλλα σε φάση road trip.

Αυτό με το Πάσχα με ψιλοκαίει.. κάτι θα βρούμε φαντάζομαι..

Προτάσεις; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λίγες μέρες, Βενετία, αλλά να ξέρεις κοντά δεν έχει κάτι άλλο να δεις. Σχετικά κοντά, ναι.

Πάντως εκεί έχει το San Giorgio dei Greci.

 

εντιτ, για Τσεχία δεν ξέρω κάποιο ξενοδοχείο αδερφέ, sorry. Όχι για Πράγα έστω, όσες νύχτες έφαγα εκεί τις έφαγα σε ένα hostel δίπλα σε ένα κωλάδικο και άλλη μία στο σπίτι μιας Τσέχας, χοχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

antreaslam ρίξε μια ματιά εδώ...

http://en.venere.com/hotels_prague/?sd=18&em=04&ey=2009&ref=849945&pval=5&sm=04&sy=2009&rval=1&ed=21#o=price&r=0&m=0&f=C000100000000000&checkin=2009-04-18&checkout=2009-04-21&pval=2&rval=1&sb=0

Ευχαριστώ για τις προτάσεις...

Οτιδήποτε άλλο ευπρόσδεκτο! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε διάολε....

Από τσεχία...δεν έχεις γνώμη/γνώση? (όχι για ορθόδοξες εκκλήσίες βέβαια)! :)

 

klainmaingr....ΡΩΜΗ :)

 

Έχω μείνει εδώ, με 140ευρώ τα 3 βράδια το δίκλινο σε junior suite, πέρσι την πρωτομαγιά. Δεν είναι στο κέντρο και το βράδυ μπορείς να γυρίσεις με τραμ, 4-5 στάσεις και έχει κοντά μετρό. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά σε σέβεται και με το παραπάνω. Και η γειτονιά είναι τρομακτικά ήσυχη.

 

Αυτό που θα κοίταγα είναι τα IBIS, έχει σε διάφορες αποστάσεις από το κέντρο και η τιμή πέφτει σε συνάρτηση με την απόσταση. Δεν έχω μείνει αλλά μου φάνηκαν τίμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...