Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραία, απλώς αυτές στην τιμή ενδεχομένως να συμπεριλαμβάνουν και τρίχες στη μπανιέρα, τσέκαρέ τα διπλά πριν μπεις στον κόπο να πας.

 

Α, δες και που βρίσκονται σε σχέση με το μετρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, απλώς αυτές στην τιμή ενδεχομένως να συμπεριλαμβάνουν και τρίχες στη μπανιέρα, τσέκαρέ τα διπλά πριν μπεις στον κόπο να πας.

 

Α, δες και που βρίσκονται σε σχέση με το μετρό.

Tripadvisor reviews και ξερό ψωμί . Ευχαριστώ .

 

ΒTW αν βρείς κάτι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οικονομικό ξενοδοχείο στο Λονδίνο, φίλος με εμπειρία στο αντικείμενο προτείνει Holiday Inn και τα υπόλοιπα του ομίλου, είναι μία επιλογή σχετικά ασφαλής, αν και το δύσκολο είναι το τρίκλινο στη συγκεκριμένη περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, για κέντρο Λονδίνου και γενικά για Λονδίνο τα χόστελ είναι από τις χειρότερες δυνατές επιλογές. Σκωτία δε γνωρίζω.

 

Επίσης, μάλλον προς holiday inn κλίνουμε κι εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, για κέντρο Λονδίνου και γενικά για Λονδίνο τα χόστελ είναι από τις χειρότερες δυνατές επιλογές. Σκωτία δε γνωρίζω.

 

Επίσης, μάλλον προς holiday inn κλίνουμε κι εμείς.

 

εγω που ειχα μεινει σε hostel στο λονδινο ηταν πολυ καλο δεν ηταν στο κεντρο αλλα ηταν πολυ κοντα με το μετρο. ειχε τη μεγαλυτερη βοηθεια στο hostelworld.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ιδέες για 5-6 μέρες το Πάσχα εξωτερικό, αλλά όχι πολύ ακριβά (Ευρώπη, Αφρική, μέχρι εκεί :-( ...)

Έχει πάει κανείς κάπου τέτοια εποχή με καλές αναμνήσεις;;

Τι λέει το Marocco;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο είναι το "ακριβά" σου; Τσέκαρε πτήσεις SkyEurope για Βιέννη/Μπρατισλάβα (κάνα 40λεπτο απέχουν και 14 ευρώ το τραίνο) και Βενετία, click4sky για Πράγα, στάνταρ ταρίφα κάπου 130 πήγαινε-έλα ή easyjet η οποία είναι και η επιλογή σου για Μαρόκο με ανταπόκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε μου κατι, ειναι πολυ συγκεκριμενη απορια

 

Στο εντυπο 157 για βιζα για ΗΠΑ, σε ρωταει βαθμο που ειχες στον Στρατο. Το ξερω οτι δεν εχει θεωρητικα σημασια αλλα αφου μετραμε μεχρι και το γραμμα με τους Αμερικανους, εχει συμπληρωσει καποιος το εντυπο που να ηταν ΕφΛχιας στο στρατο ή οτιδηποτε αντιστοιχο σε Ναυτικο ή Αεροπορια?

Δεν τραβαω ζορι να γραψω private να τελειωνουμε ΑΛΛΑ μου ειπαν να ειμαι αρκετα τυπικος οποτε εαν ξερει καποιος τον αντιστοιχο ορο στα Αγγλικα να το βαλω να τελειωνουμε θα ημουν υποχρεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...