Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα έρθω προς τα θεοφάνια.. :D

Αν και αν τύχει και περάσω απο st andrew θα φυλάγομαι :P

Πάτε και για κυνήγι εσείς εκει πέρα και δεν είναι να μπλέξεις.. ;p

ysguns2.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
-Βερολίνο -Λονδίνο -Παρίσι -Πράγα -Βουδαπέστη

 

Επειδή πολλοί απο σάς ξέρω οτι πηγαίνετε και έρχεστε συχνά πυκνά θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως καμια πρόταση για e-bοoking πτήσεων για 24 εως 28/12 σε οποιοδήποτε απο τα παραπάνω μέρη.

Αν είναι να βγούν φθηνότερα, δεν με πειράζει να είναι και με οργανωμένες εκδρομες..

Είδα σε αρκετά site αεροπορικών αλλα είχε κάτι εξωφρενικές τιμές (προφανώς λόγω εορτών) και λέω μήπως υπάρχει καμιά ιδέα..

Thnx a million...

(αν καταφέρει ο alexxxroz να κάνει κάτι του υπόσχομαι πως δεν θα έχει ρόζ αυτη τη βδομάδα :P)

 

Χωρίς να κοιτάξω καν, υποψιάζομαι πως κάτω από 300άρα πήγαινε-έλα, δε βγαίνεις με τίποτα. Αναμείνατε έντιτ.

 

Αθήνα-Βιέννη-Αθήνα, 428.

Αθήνα-Λονδίνο-Αθήνα, με σκατά ωράρια, 430.

Αθήνα-Παρίσι-Αθήνα, 490.

Αθήνα-Βερολίνο-Αθήνα, 515.

 

Βουδαπέστη κλεισμένη ως τα μπούνια.

Επεξ/σία από Lucifer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θα φυγουμε απ την τσιμεντουπολη αθηνα και θα παμε στην τσιμεντουπολη Παρισι.. η στην τσιμεντουπολη Λονδινο.. να σκασουμε και 500 ευρω να πουμε στον γειτονα οτι πηγαμε εξωτερικο! μεγαλες μουρες.. η ελλαδα εχει απιστευτα μερη.. οποιος δεν ψαχνει καταληγει στο λονδινο και στο παρισι..ετσι να αλλαζει νεφος ρε αδερφε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θα φυγουμε απ την τσιμεντουπολη αθηνα και θα παμε στην τσιμεντουπολη Παρισι.. η στην τσιμεντουπολη Λονδινο.. να σκασουμε και 500 ευρω να πουμε στον γειτονα οτι πηγαμε εξωτερικο! μεγαλες μουρες.. η ελλαδα εχει απιστευτα μερη.. οποιος δεν ψαχνει καταληγει στο λονδινο και στο παρισι..ετσι να αλλαζει νεφος ρε αδερφε!

 

ετσι, ασε που μπορει να σου αρεσει κιολας και να θες να ξαναπας. Για τετοια ειμαστε τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θα φυγουμε απ την τσιμεντουπολη αθηνα και θα παμε στην τσιμεντουπολη Παρισι.. η στην τσιμεντουπολη Λονδινο.. να σκασουμε και 500 ευρω να πουμε στον γειτονα οτι πηγαμε εξωτερικο! μεγαλες μουρες.. η ελλαδα εχει απιστευτα μερη.. οποιος δεν ψαχνει καταληγει στο λονδινο και στο παρισι..ετσι να αλλαζει νεφος ρε αδερφε!

 

Όταν πας κάπου μακρύτερα από τη Λάρισα* ενημέρωσέ μας.

 

* Ακόμα και γι' αυτό αμφιβάλλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πας κάπου μακρύτερα από τη Λάρισα* ενημέρωσέ μας.

 

* Ακόμα και γι' αυτό αμφιβάλλω.

 

μπραβο χειροκροτω! τωρα μηπως θες να συγκρινουμε που εχω παει και που εχεις παει? ο επικοδομητικος διαλογος σου με εχει αφησει αναυδο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ξεκολλάτε. Έχει δίκιο το παιδί. Και σαν τη Χαλκιδική δεν έχει.-

 

Ρε συ, μπορεί κάποιοι να προτιμούν να ζήσουν έστω και επιδερμικά μια διαφορετική κουλτούρα από ρυάκια, βουνά και παραλίες στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο χειροκροτω! τωρα μηπως θες να συγκρινουμε που εχω παει και που εχεις παει? ο επικοδομητικος διαλογος σου με εχει αφησει αναυδο!!

 

Όχι, δεν με ενδιαφέρει να τα βγάλουμε έξω και να τα μετρήσουμε. Ήδη με το μαργαριτάρι που είπες έχεις χάσει (και ήδη με το μαργαριτάρι που είπες ξέρω ότι δεν έχεις πάει σε κανένα από τα δύο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωσν, και το ήξερα ότι κάτι ξέχασα. Τα ημότικονζ.

Από την άλλη όταν διαβάζω για τσιμεντούπολη-Παρίσι δεν έχω και πολύ όρεξη να τα χρησιμοποιήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάει. Στο Βάι παραλίγο να πάθω αμνησία. Αλλά όπως και να 'χει ήταν καλαμπουράκι με το σαλονικιό στον παράδεισο η ατάκα, δεν υπήρχε ίχνος σοβαρότητας στην πρόταση. Δε θα το ξανακάνω, το υπόσχομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω γυρισει την ευρωπη με μηχανη.. αλλα δε πειραζει ουτε που με απασχολει να σου αποδειξω τπτ.. πελοποννησος rules.. τραβα δωσε 500 ευρω να πας γαλλια να σε ψυρισουν τα πακιστανοζακια στο Βαλεντον.. εκει να πας να γουσταρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τσιμεντούπουλη-Παρίσι και τσιμεντούπολη-Λονδίνο και ακόμα είσαι στη συζήτηση και δεν πήγες να κοιμηθείς;

 

Α, και εγώ έχω κάνει το γύρο του κόσμου με αερόστατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...