Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεταξύ Πηλίου , Καρπενησίου και Αράχωβας , τι θα προτείνατε και που .

 

Τα δυο πρώτα τα θεωρώ από τα ομορφότερα μέρη της Ελλάδας. Αν πας για πάνω από 4 μέρες θα πρότεινα Πήλιο (σίγουρα πας Μηλιές για φαγητό στον Παλιό Σταθμό - αν είσαι τυχερή θα έχει και δρομολόγιο με το τραινάκι). Για κάτω από 4 μέρες θα πρότεινα Καρπενήσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κλείσεις από τώρα online, αν και μπορείς να βρεις και έξω από το Olympia Stadion. Για κέντρο και μέση εγώ είχα κλείσει με 42 όταν έπαιζε με Στουτγκάρδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sterling Airlines A/S

29. oktober 2008

 

Dear customers, employees and other stakeholders,

During the last few weeks, the management, board of directors, and the shareholder of Sterling Airlines A/S have been fighting a battle to keep the company alive. Sadly, this has not had a positive outcome, and we have therefore decided to file for bankruptcy which will be done later today.

 

=((((((((((((((((((((((((((((

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις αν μπορω να μπω και τελευταια στιγμη στο γηπεδο; Καποιος μου ειπε οτι πρεπει λεει,να εισαι καμια ωρα πριν στο γηπεδο..Θαπαμε κατευθειαν απο το αεροδρομιο στο γηπεδο,και παιζει να μην προλαβαινουμε :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πήγα εγώ, μέχρι και πριν κλείσουν οι πύλες, τα γκισέ ακριβώς απ' έξω πουλούσανε πάντως. Τώρα αν θα είναι καλές οι θέσεις και αν θα 'χουν μείνει καν, εξαρτάται με ποιον θα παίζει.

 

Επίσης, αν δεν προσγειώνεσαι στο schonefeld αλλά στο tegel, είσαι πιο κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

schonefeld προσγειωνομαι..Απ'οτι ειδα ομως το γηπεδο ειναι χωρισμενο σε πολλες ζωνες,οποτε οταν κανεις κρατηση ξερεις πανω κατω που θα κατσεις..

Γενικα ομως αξιζει να παω; Γιατι πρεπει τωρα να πλακωθω με την δικια μου για να την πεισω να παμε απο το αεροδρομιο κατευθειαν στο γηπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν αξίζει.

 

Αν ήταν την 3η-4η ημέρα, ok. Αλλά να φτάσεις στο Βερολίνο και το πρώτο πράγμα που θα κάνεις είναι να πας με την ψυχή στο στόμα στην Hertha μου φαίνεται τουλάχιστον υπερβολικό. Ο Luci πχ (έχω την εντύπωση πως) πήγε μετά την πολλοστή φορά που έχει βρεθεί στο Βερολίνο... Το ποδόσφαιρο δεν είναι ένα must για τον τουρίστα στη Γερμανία, βέβαια όλα εξαρτώνται από το άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω πας με ήζητζετ, για να φτάνεις πρωί υποθέτω πετάς από Σαλονίκη, αν πετάς από Σαλονίκη φτάνεις εκεί 13.30 πάνω κάτω ώρα Βερολίνου. 2 να πάρεις τις βαλίτσες, 40 λεπτά να πάρεις το S9 και να φτάσεις Ζοο, άλλα 20 λεπτά να πάρεις το U2 για να 'σαι Olympia Stadion. 3 να 'σαι στη στάση με τις βαλίτσες, από 'κει είναι κάνα 10λεπτο περπάτημα, άλλα 20 λεπτά να θάψεις τις βαλίτσες στο χώμα μη στις κλέψουνε οι μεθυσμένοι από τις γηπεδόμπυρες γουρουνόψαροι, 3.30. Μισή ώρα να σου περάσει ο πόνος από τις μάπες τις δικιάς σου, μισή ο πονοκέφαλος, φτάσαμε 2ο ημίχρονο.

 

Εγώ θα το 'καιγα. Μεταξύ μας, παίζουν λίγο σαν ανάπηροι έτσι κι αλλιώς =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει στις μαπες με επεισεις :Ρ Μαλλον θα τ'αφησω,οταν ξαναπαω.. Thanks και στους δυο σας.

 

Και ναι πεταω απο Θεσσσαλονικη,αυριο πρωι. Καλο μου ταξιδι λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...