Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ψήφο στην Μήλο. Όμορφο, γραφικό και ήσυχο σε γενικές γραμμές νησί. Αξίζουν όλα τα μουσεία και τα αξιοθέατα. Καλή επιλογή χωρίς να κουράζει.

Αφού διαθέτεις ένα μήνα από την ζωή σου, γιατί δεν πας και στα 3 από δέκα μέρες; Γιατί όπου και να πας άμα κάτσεις ένα μήνα θα βαρεθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διότι υπάρχει πεπερασμένος αριθμός φύλλων στο λεφτόδεντρο και 3 ξενοδοχεία επί δέκα μέρες έκαστο κοστίζουν παραπάνω από τιμή ενοικίασης ενός μηνός σε ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και τα λεφτόδεντρα των συγγενών. :-)

Πάντως αν αποφασίσεις να πας, οπωσδήποτε τον γύρο του νησιού με καραβάκι. Όταν είχα πάει, υπήρχε ένα που σε πήγαινε μέσα στις σπηλιές με το φουσκωτό που είχε μαζί του, με φορητές ψησταριές για μασαμπούκα και άλλα κόλπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Mηλος αξιζει αλλά θα πρεπει να κινεισαι αρκετα... Μπορεις να μεινεις στην πλακα που ειναι στο βουνο ή στο λιμανι στον Αδαμαντα. Βεβαια δεν μπορω να βρω τι θα κανεις 1 μηνα ανοιξη σε μικρο νησι οπως η Μηλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Mηλος αξιζει αλλά θα πρεπει να κινεισαι αρκετα... Μπορεις να μεινεις στην πλακα που ειναι στο βουνο ή στο λιμανι στον Αδαμαντα. Βεβαια δεν μπορω να βρω τι θα κανεις 1 μηνα ανοιξη σε μικρο νησι οπως η Μηλος...

 

Την άνοιξη ανθίζουν τα legendary, οπότε κάτι θα έχει να κάνει. Το θέμα είναι πού τον βρίσκει τον ένα μήνα ανοιξιάτικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα θέμα : HELP

Παίζει ένα εισητήριο με επιστροφή για Πράγα στις 20/12 που δε μπορώ να χρησιμοποιήσω.Ενδιαφέρεται κανείς ?

Αν ναι, ας μου στείλει ένα pm.

Mου έτυχε στραβή...κλασσικά από εκείνες που η μία ακουλουθεί την άλλη:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ονομαστικο;

 

Eίναι αλλά νομίζω πως θα γίνει αλλαγή σε όνομα και να πληρώσω τη διαφορά

Από το το να ακυρώσω και να μη πάω....Ξέρω γω πως γίνεται? Το μόνο που δεν έχω τώρα είναι χρόνο για να το ψάξω.Καμιά ιδέα κανείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι αλλά νομίζω πως θα γίνει αλλαγή σε όνομα και να πληρώσω τη διαφορά

Από το το να ακυρώσω και να μη πάω....Ξέρω γω πως γίνεται? Το μόνο που δεν έχω τώρα είναι χρόνο για να το ψάξω.Καμιά ιδέα κανείς ?

 

Στη Lufthansa που εργάζομαι, δεν γίνονται αλλαγές ονόματος. Στην Germanwings και την Aer Lingus που ξέρω γίνονται αλλαγές αλλα πέρα απ΄την χρέωση για την αλλαγή, επιβαρύνεσαι και με το κόστος της διαφοράς του ναύλου για την ημερομηνία που κάνεις την αλλαγή.

 

Ουσιαστικά εξαρτάται εξ' ολοκλήρου απ' την εταιρία. Κοίταξέ το μαζί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τη πληροφορία.

Θα το κοιτάξω...

 

 

-----Προστέθηκε 11/11/2008 στις 10 : 42 : 50-----

 

 

Δεν αλλάζει το εισητήριο και επομένως θα το πάω αλλά σε άλλη ημερομηνία και λιγότερες μέρες...Ευχαριστώ και άντε να δούμε και τις Τσέχες...Δε θα φωτογραφίζω τοπία αλλά το κόσμο για να έχετε υλικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...