Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για Λευκάδα παίζει να βρω για 10-15 αυγούστου; έχετε να προτείνεται κάτι;και αν ναι σε ποια περιοχή λέτε να κοιτάξω; αξίζει για 4-5 μέρες; ποια τα συν και τα πλην;

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκλεισα 2 e-tickets με EasyJet μεσω του http://www.easyjet.com την Δευτερα, πληρωσα με πιστωτικη και μου εβγαλε ενα κωδικο και διπλα ενα barcode. Αλλα μεχρι σημερα δεν μου ηρθε καποιο email επιβεβαιωσης..

Προσπαθω να μπω με τους κωδικους μου στο "Διαχείριση κρατήσεων" και δεν μπορώ!!! μου λεει οτι τα στοιχεια είναι ακυρα...

Την πιστωτικη δεν την ελενξα, για να δω αν τραβηχτηκαν τα χρηματα..

Αλλα μου εχει δωσει Κωδικό Κρατησης...

Τι να κανω?

Ποιο τηλεφωνο να παρω?

Στο site εχει τηλεφωνο για Ελλάδα το 210 353 0300 αλλά δεν μιλάνε ΕΡλληνικά εκει λεει. Να παρω αυτό? Θα βγάλω άκρη??? Υπαρχει κανενα άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάω Νέα Υόρκη. Τα πιο φθηνά εισιτήρια πυ έχω δει μεχρι στιγμής είναι γύρω στα 1.570 ευρώ με επιστροφή για δύο άτομα με ολυμπιακή. Μετά είναι 1.600 κατι με continental airlines, 1.730 με Delta και 1.866 με air france.

 

https://www.travelplanet24.com/gr/fl....step=evaluate

 

Ποιά να διαλέξω;

Επίσης μπορώ να ταξιδέψω μόνη γιατι είμαι ανήλικη μαζι με τον αδερφό μου;(επίσης ανήλικος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για Λευκάδα παίζει να βρω για 10-15 αυγούστου; έχετε να προτείνεται κάτι;και αν ναι σε ποια περιοχή λέτε να κοιτάξω; αξίζει για 4-5 μέρες; ποια τα συν και τα πλην;

ευχαριστώ.

 

H δυτική πλευρά έχει τις ωραίες παραλίες, η ανατολική είναι για να συναντάς περισσότερο κόσμο. Αν θες να χαλαρώσεις και να κάνεις μπάνια, καλύτερα δυτική πλευρα (εγώ είχα μείνει Άγιο Νικήτα). Το Νυδρί έχει και κάποια νυχτερινή ζωή, αλλά ντάξει, εμένα δε μου άρεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάω Νέα Υόρκη. Τα πιο φθηνά εισιτήρια πυ έχω δει μεχρι στιγμής είναι γύρω στα 1.570 ευρώ με επιστροφή για δύο άτομα με ολυμπιακή. Μετά είναι 1.600 κατι με continental airlines, 1.730 με Delta και 1.866 με air france.

 

https://www.travelplanet24.com/gr/fl....step=evaluate

 

Ποιά να διαλέξω;

Επίσης μπορώ να ταξιδέψω μόνη γιατι είμαι ανήλικη μαζι με τον αδερφό μου;(επίσης ανήλικος)

 

η ολυμπιακη και η κοντινενταλ που ξερω ειναι καλες.

το θεμα δεν ειναι η εταιρια αλλα τα εισητηρια, αυτα που βρηκες ειναι πανακριβα!!

εγω ειχα παει ΝΥ με 1200 ευρο αεροπορικα και 5 μερες διαμονη, ψαξτο καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H δυτική πλευρά έχει τις ωραίες παραλίες, η ανατολική είναι για να συναντάς περισσότερο κόσμο. Αν θες να χαλαρώσεις και να κάνεις μπάνια, καλύτερα δυτική πλευρα (εγώ είχα μείνει Άγιο Νικήτα). Το Νυδρί έχει και κάποια νυχτερινή ζωή, αλλά ντάξει, εμένα δε μου άρεσε.

 

Στη πόλη της Λευκάδας έχει καλύτερη νυχτερινή ζωή.

 

Το ξαναλέω, αν θες για 10-15 Αυγούστου, ψάξε τώρα, αν πας στο ξέμπαρκο δεν πρόκειται να βρεις τίποτα.

 

Στην παραλία Κάθισμα έψαχνα πέρυσι 45 λεπτά για να παρκάρω. Όποιος έχει πάει ξέρει για πόσα αυτοκίνητα μιλάμε ότι χωράει το πάρκινγκ εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ολυμπιακη και η κοντινενταλ που ξερω ειναι καλες.

το θεμα δεν ειναι η εταιρια αλλα τα εισητηρια, αυτα που βρηκες ειναι πανακριβα!!

εγω ειχα παει ΝΥ με 1200 ευρο αεροπορικα και 5 μερες διαμονη, ψαξτο καλυτερα.

 

Μια χαρά είναι οι τιμές. Μιλάει ο φίλος/φίλη για ΔΥΟ άτομα, όχι για ένα. Άρα κανά 750ρι το άτομο, που οκ μπορεί να μην είναι η πιο φτηνή τιμή, αλλά κάτω από 600 δύσκολα βρίσκεις για ΝΥ.

 

Εγώ έχω πετάξει και με ολυμπιακή και με delta προς ΗΠΑ, δεν είχα προβλήματα με καμία. Πάρε την πτήση που σε βολεύει καλύτερα με τις ώρες. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ολυμπιακη και η κοντινενταλ που ξερω ειναι καλες.

το θεμα δεν ειναι η εταιρια αλλα τα εισητηρια, αυτα που βρηκες ειναι πανακριβα!!

εγω ειχα παει ΝΥ με 1200 ευρο αεροπορικα και 5 μερες διαμονη, ψαξτο καλυτερα.

 

Με ποιά εταιρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 17 και ο αδερφός μου 15 τι διαδικασίες πρέπει να γίνουν γιατί μου είπαν για κάτι διαδικασίες με προξενεία, συνοριακό έλεγχο δλδ και καλά ψιλοανάκριση του τύπου ποιός είναι ο σκοπός της επίσκεψης, τι χρήματα κουβαλάς μαζί σου και τέτοια.Τι άλλα έγγραφα μπορεί να χρειάζονται εκτός απο διαβατήριο; Επίσης αν με περιμένει εκεί μια θεία μου πρέπει πάλι να γίνουν αυτές ο διαδικασίες. Plz όποιος ξέρει ας μου απαντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκλεισα 2 e-tickets με EasyJet μεσω του http://www.easyjet.com την Δευτερα, πληρωσα με πιστωτικη και μου εβγαλε ενα κωδικο και διπλα ενα barcode. Αλλα μεχρι σημερα δεν μου ηρθε καποιο email επιβεβαιωσης..

Προσπαθω να μπω με τους κωδικους μου στο "Διαχείριση κρατήσεων" και δεν μπορώ!!! μου λεει οτι τα στοιχεια είναι ακυρα...

Την πιστωτικη δεν την ελενξα, για να δω αν τραβηχτηκαν τα χρηματα..

Αλλα μου εχει δωσει Κωδικό Κρατησης...

Τι να κανω?

Ποιο τηλεφωνο να παρω?

Στο site εχει τηλεφωνο για Ελλάδα το 210 353 0300 αλλά δεν μιλάνε Ελληνικά εκει λεει. Να παρω αυτό? Θα βγάλω άκρη??? Υπαρχει κανενα άλλο?

 

Χτες είδα οτι προχτες στις 10 πηραν τα λεφτα απο την καρτα μου, ενω τις κρατησεις τις εκανα στις 7 του μηνος.. Περιεργο δεν ειναι? Δεν θα επρεπε να τα παρουν αμεσως? Πως μου εβγαλε κωδικο κρατησης τοτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...