Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη η ακριβεια μαστιζει την χωρα μας και επειδη δεν θελω να μην κανω διακοπες,θελω να μου προτεινετε εναν προορισμο ο οποιος να ειναι οικονομικος και ταυτοχρονα με ωραιες παραλιες!

 

Υ.Γ κυριως ομως οικονομικος!

 

Απ' ότι έχω ακούσει όμορφο νησάκι και αρκετά οικονομικό είναι η Θάσος. Εξαρτάται και από που είσαι και πόσο μακριά θέλεις να πας.:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λέω να κάνω camping φετος το καλοκαίρι περι τις 20 Ιουλίου μόνος. Ψάχνω ένα νησι που να μη γίνεται της πουτ@ν@ς αλλά να μην είναι και εκκλησία. Και ένα καλό camping δε θα ήταν άσχημα... ακούω προτάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι γω σε κανα δυο βδομαδες θα φυγω για camping με μια καλη παρεα και σκεφτηκαμε ως μερος προορισμου την ομορφη Θασο!Λεγαμε χαλκιδικι στον Αρμενιστη αλλα πηγαμε περσι και γινεται χαμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω τα καμπινγκ της Χαλκιδικης http://www.campsite.gr/gr/map.htm

asxetosmd: Πες μας ομως πως το εννοεις το καμπινγκ; Να εχει κοσμο αλλα να ειναι οικογενειακα; ή γενικοτερα να μην εχει πολυ κοσμο;

Η Φολεγανδρος πρεπει να εχει πολυ ωραιους χωρους για καμπινγκ.

 

Εδω ενα πολυ γενικο σχετικα με το καμπινγκ http://walking-greece.ana-mpa.gr/articleview1.php?id=1125

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!Βρε παιδια,μπορει καποιος να μου πει τι παιζει στα Κουφονησια?Εχει 'κινηση',νυχτερινη ζωη 'η ειναι ησυχο νησι?Θελω να παω με την κολλητη μου οποτε καταλαβαινετε θελουμε λιγο ξεσαλωμα!(Ιο-Σαντορινη-Παρο-Μυκονο εχουμε ηδη παει αρκετες φορες....)Καμια εναλλακτικη περα απ'τα Κουφονησια?Ευχαριστω πολυ!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!Βρε παιδια,μπορει καποιος να μου πει τι παιζει στα Κουφονησια?Εχει 'κινηση',νυχτερινη ζωη 'η ειναι ησυχο νησι?Θελω να παω με την κολλητη μου οποτε καταλαβαινετε θελουμε λιγο ξεσαλωμα!(Ιο-Σαντορινη-Παρο-Μυκονο εχουμε ηδη παει αρκετες φορες....)Καμια εναλλακτικη περα απ'τα Κουφονησια?Ευχαριστω πολυ!:-)

 

Καμία σχέση για ξεσάλωμα, είναι πολύ μικρό νησί και σχετικά ήσυχο με πολύ λίγες επιλογές για βράδυ. Βέβαια είχα πάει πριν 5-6 χρόνια αλλά δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση για ξεσάλωμα, είναι πολύ μικρό νησί και σχετικά ήσυχο με πολύ λίγες επιλογές για βράδυ. Βέβαια είχα πάει πριν 5-6 χρόνια αλλά δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι.

 

To ίδιο άκουσα από φίλο που πήγε πέρσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

asxetosmd: Πες μας ομως πως το εννοεις το καμπινγκ; Να εχει κοσμο αλλα να ειναι οικογενειακα; ή γενικοτερα να μην εχει πολυ κοσμο;

 

Chrisxxx δε θέλω να έχει πολύ "νταπα ντουπα" βασικά, αλλά να υπάρχουν και μπαράκια να γνωρίσω κόσμο για παρέα και χαβαλέ. Κόσμο που έχει πάει για διακοπές για ηρεμία, ξεκούραση και λιώσιμο και όχι να ξεσαλώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός και αν έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα από το παρελθόν (πριν 5 χρόνια?) η Αντίπαρος δεν είναι και το νησί των ανθρώπων που ψάχνουν να χαλαρώσουν απ' ότι θυμάμαι.

 

Πάντως σόρρυ Garnele αλλά το camping (Αντίπαρος) δε μου είπε και πολλά. Μέτριες εγκαταστάσεις.

 

Βέβαια αυτά είναι παλιές εμπειρίες και τα πράγματα είναι πολύ πιθανόν να έχουν αλλάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω μωρέ και δε με νοιάζει και ιδιαίτερα να σου πω την αλήθεια. Για μια εβδομάδα θα πάω με την γκομενίτσα μου, παραλία, αντίσκηνο, αντηλιακό, μαργαρίτες και μακριά από τη Χαλκιδική και τους κάγκουρες. Προσωπικά με υπερκαλύπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω μωρέ και δε με νοιάζει και ιδιαίτερα να σου πω την αλήθεια. Για μια εβδομάδα θα πάω με την γκομενίτσα μου, παραλία, αντίσκηνο, αντηλιακό, μαργαρίτες και μακριά από τη Χαλκιδική και τους κάγκουρες. Προσωπικά με υπερκαλύπτει.

 

:shock::shock::shock::shock::shock:

 

Λουσι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...