Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια πολυ καλή πρόταση κοντινή είναι και στην ορεινή τριφυλία στην Μεσσηνία για βουνό και αν θέλετε παραλία προτιμήστε περιοχές κοντά στον Κυπαρισσιακό ή Μεσσηνιακό κόλπο που είναι θαυμάσια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

:mad:χρονια πολλα. εκανα ενα τριημερο διακοπων στο μετσοβο,η διαμονη ηταν χαλια παρολο που πληρωσα 145 ευρω το δικλινο με προσθηκη ραντζου εγινε τρικλινο,Στην ιστοσελιδα το ξενοδοχειο ηταν 3 αστερων ψεματα ηταν β κατηγορια,το πρωινο το διαφημιζαν παραδοσιακο,και μονο παραδοσιακο που δεν ηταν,π.χ βουτηρο μπεσελ ,λουρπακ ,μαρμελαδες εμποριου,μονο ενα τυρι δικο τους,ο καφες στο μπαρ του ξενοδοχειου εκανε 3,5 ευρω,οσο για τις τιμες εξω απαραδεκτοι,βαρανε στα αφτια ,τη πουλανε .υστερα κανουμε παραπονα για τη χαλκιδικη,χαλκιδικη for ever.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως ξεχωρίζεις έναν σαλονικιό ανάμεσα σε χιλιάδες κόσμο στην παραλία του Μαϊάμι;

 

 

είναι αυτός που φωνάζει: "καλά είναι μωρέ, αλλά σαν την χαλκιδική δεν είναι":lol::lol::lol:

 

 

ontopic τώρα, στα περισσότερα μέρη βαράνε άσχημα τέτοιες μέρες. Αυτή είναι η νοοτροπία μας, της αρπαχτής. Και η χαλκιδική δεν πάει πίσω.

 

Πέρυσι τέτοιον καιρό πήγα 2 μέρες καστοριά. Μου ζήτησαν 100 ευρώ για δωμάτιο που στο site του ξενοδοχείου το είχε 75, και εγώ τα πλήρωσα γιατί ήθελα να πάω. Και θα μπορούσα να πάρω την απόδειξη και να την στείλω στην νομαρχία και τον εοτ, αλλά δεν το έκανα, γιατί "δεν γαμείς, εγώ θα διορθώσω τον κόσμο...". Οπότε... δεν γκρινιάζω τουλάχιστον. Εσύ τι έκανες πριν γκρινιάξεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην πήγαινες. Δεν νομίζω να σε ανάγκασε κανείς. Και στην τελική αυτό που κάνεις τώρα είναι να γκρινιάζεις σαν τις γκόμενες.

 

Ουγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πριν 3 χρόνια που πήγα και εγώ στο Μέτσοβο μπορεί να χρυσοπληρώσαμε τα πάντα εκεί ( ναι ειναι αρκετά ακριβά τα πάντα απο την απλή έξοδο μέχρι το καθημερινό φαγοπότι στις απίστευτες παραδοσιακές ταβέρνες που έχει ) αλλά πραγματικά άμα πας με χρήματα, καλή διάθεση και καλή παρέα είναι ένα πραγματικό όνειρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθήστε βρε παιδιά, όπως λέμε τα θετικά ενός μέρους που πήγαμε, έτσι πρέπει να λέμε και τα αρνητικά. Δηλαδή αν ένα μέρος που πήγαμε ήταν χάλια ή οι τιμές ψηλές ή κάτι άλλο, δεν πρέπει να το λέμε; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χανιά, ε;

 

Δεν πας καλύτερα στον Ομαλό; :-)

 

Απ΄ όσο ξέρω στο Λιβάδι έχει χιόνι, αλλά δεν ξέρω για Αράχωβα που ειναι λίγο παρακάτω. Δεν μπαίνεις στο http://www.snowreport.gr καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει πάει κανένας στην Ονειρούπολη στην Δράμα; Είναι τόσο ωραία όσο φαίνεται στο site της; Λέμε να πάμε αύριο για κανα διήμερο με τον μικρούλη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...