Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάνε σερτς ρε παπάρα, μοντ του ελέους.

Σελίδα 90.

 

Την βρήκα ήδη μέσω off topic... για να την βρω όμως έκανε peak ο server και πήραν φωτιά οι ram. Το search ήθελε 10 keywords... ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ (δημόσια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες!

Θέλω να προγραμματισω ενα ταξιδακι αεροπορικως για γερμανια στη φρανκφουρτη το καλοκαιρι (ιουλιο η αυγουστο) για καμια δεκαρια μερες περιπου. εχω ακουσει για τη ryanair οτι βαζει προσφορες απο βολο για φρανκφουρτη με 15 και 20€ πηγαινε ελα αλλα στη σελιδα τους οσο την παρακολουθώ δεν εχω δει καποια προσφορα ουτε ξερω πως τις βγαζει.

μπορειτε να βοηθησετε οσον αφορα να υπολογισω το κοστος των αεροπορικων εισιτηριων, και γενικοτερα ποσο θα κοστισει.

το ταξιδι θα ειναι για μενα και την κοπελα μου οποτε τα εισιτήρια θα ειναι μετ επιστροφης και για τα 2 ατομα εαν εχει σημασια οσον αφορα καποια εκπτωση.

και γενικοτερα επειδη δεν εχω αλλη εμπειρια απο αεροπλανα κλπ οτι μπορειτε να συμβουλεψετε.

αποφασια να ψαξω απο τωρα για να βρω καλυτερες τιμες.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα - Φρανκφούρτη που έκλεισα πριν 20 μέρες περίπου, για 10 φλεβάρη, 2 άτομα, πήγε, σύνολο, περίπου 190€. Έχω την εντύπωση ότι θα μπορούσα και λίγο πιο φθηνά, αλλά και πάλι, κακή τιμή δεν τη λες. Με Lufthansa.

Για ξενοδοχεία κτλ, αν δεν είναι περίοδος εκθέσεων, θα βρεις σε καλή τιμή (περί 40-60€ το δίκλινο).

Ενδεικτικά, δες τα B&B και Motel One.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως βγάζει τέτοια εισιτήρια η ryanair και από Θεσσαλονίκη. Υπόψιν: δεν πάει στο "κανονικό" αεροδρόμιο Φρανκφούρτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τις βαλιτσες τι ισχυει στην lufthansa που εκλεισες φιλε? ποσα κιλα επιτρεπεται να εχει ο καθενας στην τιμη που πληρωσες? το καλο ειναι οτι ξενοδοχειο δεν χρειαζεται να πληρωσουμε γιατι εχουν ξενοδοχειο συγγενεις της κοπελας μου εκει οποτε θα μας ερθει δωρεαν η διαμονη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με έχει απασχολήσει και ποτέ, να σου πω την αλήθεια.

Τώρα που το κοίταξα, για economy είναι 20kg, και η χειραποσκευή που κρατάς μαζί σου, μέχρι 8kg.

Ε, νταξ. Υπεραρκετά πιστεύω, ακόμα και για 10 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα στην τύχη δύο ημερομηνίες φεβρουαρίου

 

ώπα άκυρο!

μου έβγαλε Μαρτιο και Απρίλιο για κάποιο λόγο

 

δε φαίνεται να έχει για Φεβρουάριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...