Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεωνίδα ξέρεις γιατί οι Καμήλες ζούνε στην Ερημο και οι Αγγλοι στο Μαντσεστερ; Γιατι οι Καμήλες διάλεξαν πρώτες! :P

Πήγαινε Σκωτία να γουστάρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λεωνίδα ξέρεις γιατί οι Καμήλες ζούνε στην Ερημο και οι Αγγλοι στο Μαντσεστερ; Γιατι οι Καμήλες διάλεξαν πρώτες! :P

Πήγαινε Σκωτία να γουστάρεις!

Δεν το έπιασα αυτο..αλλα φαίνεται καλό! Το λες πιο λιανά??

 

Σκωτία είναι και γ@μω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, εγώ είχε μείνει 3 μέρες στο Μάντσεστερ για δουλειά (οπότε κυκλοφορούσα από τις 5 το απόγευμα και μετά) και πρόλαβα να βαρεθώ. Δεν βρήκα κάτι ωραίο στην πόλη. Από το νησί μόνο σε Λονδίνο και Μάντσεστερ έχω πάει, αλλά είμαι βέβαιος ότι κάτι καλύτερο από το Μάντσεστερ θα υπάρχει. Εκτός πια αν αλλάζει τόσο πολύ τα Χριστούγεννα ή αν έχεις καλή παρέα εκεί, οπότε αλλάζει το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι οτι το Manchester σε 3 μέρες το έχεις γυρισει σχεδόν όλο.

Δηλαδή 3 μέρες είναι αρκετές! Άλλωστε για τόσο σκοπεύω να πάω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με Αθήνα, ναι. Τα Χριστούγεννα είναι τίγκα στον τουρίστα, αλλά παραμένει πολύ όμορφο, σε αντίθεση με άλλες μικρότερες πόλεις που χάνουν τη γοητεία τους από το συνωστισμό. Γενικά, άμα αντέχεις τους Γάλλους, αντέχεις και τους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παληκαρια,Σκωτια-Εδιμβουργο που σκεφτομαι να παω με τη γυναικα,ταξιδευω με την καινουργια ταυτοτητα;

ΕΠισης η easyjet εχει επιπλεον κοστος για τη βαλιτσα??? δεν επιτρεπει στη τιμη του εισητηριου να εχεις εστω και μια βαλιτσα με τα ρουχα σου;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μω κάποιος μου έβαλε σκέψεις!! Αξίζει το Παρίσι τα χριστούγεννα? Είναι ακριβή πόλη?

 

Οχι ρε τι ακριβή,μια χαρά είναι.

 

 

Βέβαια ειναι ψιλο άσχημο αλλα γουστα ειν'αυτα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...