Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι έχω στο μυαλό μου. Μεσορόπη λές. Πολύ ωραίο ορειβατικό μονοπάτι και το official και το unofficial. Σκλιά πλιά και άπλετοι τρελοί κάτοικοι. Λένε οτι φταίει το νερό, λέω οτι φταίει η αιμομιξία.

Φαγητό μιέχ ανάλογα με την περίπτωση. Ιδανικό για μεσημεριανές πεσιές κάτω απο πλατάνια και ικανά κοντά στους αμμόλοφους που μπορείς να βρείς και τον κυρ λέφτερ να πίνει και να λιάζεται.

Στείλε fb ημερομηνίες που σε βολεύει. Σοβαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχα, άμα έρθει ο Λούσιφερ Μεσορόπη, θα πάω να τον βρω και θα τον βγάλω με το ζόρι φωτογραφία δίπλα στην ταμπέλα στην είσοδο του χωριού. Μετά από καθε ένα από αυτά τα ο-lonely-planet-δεν-κλανει-μια-μπροστα-μου ποστ του, θα ποστάρω αυτήν την φωτογραφία. Όσο ζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε έλα εσύ στην Μεσορόπη, κι εμείς χαλί θα γίνουμε να μας πατήσεις. Και εγώ που θα είμαι εκεί δίπλα ως τέλη αυγούστου, και ο Άλεξ που είναι παραδίπλα μονίμως, και ο Κλάιν που είναι κοντοχωριανός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγ.Αννα εχει οργανωμενο καμπιγκ αν θυμαμαι καλα?

Εχω παει μονο νοτια με ελευθερο εδω κ εκει, αλλα εχω ακουσει οτι και βορεια ειναι πολυ ωραια κυριως λογω φυσης(δεντρα σκια κλπ).

Ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά ιδέα για νησάκι για διακοπές τον Αύγουστο με το κορίτσι ? Παραλίες και χαλάρωμα είναι ο κύριος στόχος, όχι ξενύχτι και κραιπάλη.

 

Εξαιρούνται Σαντορίνη, Μύκονος, Σκιάθος, Μήλος, Ίος που έχω πάει.

 

Thanks !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καμιά καλή ιδέα για κάμπινγκ? Είμαστε μεγάλη παρέα και ηλικιακά νεότατοι ~30 :)))))).

 

Είμαστε φαν του είδους και γενικά έχουμε κάνει κάμπινγκ σε πολλά μέρη (Ίο, Αντίπαρο, Γύθειο, Πάργα, Φοινικούντα, Σύρο, Σίφνο, Ζάκυνθο, Κεφαλονιά, Χαλκιδική, κλπ) αλλά στερέψαμε από ιδέες :).

Κάτι προς Ιόνιο μεριά θα το προτιμούσαμε λόγω παραλιών.

Γενικά για φέτος σκεφτόμαστε κάτι μεταξύ Λευκάδας, Κύθηρα, Παξούς ή και Ικαρία αλλά κάθε άποψη δεκτή.

Το σημαντικότερο κριτήριο για μας συνήθως είναι το κάμπινγκ να είναι δίπλα σε καλή παραλία....

Επεξ/σία από kickeras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...