Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα παιδες.θα παω με τη γυναικα στην ευβοια στα ν.στυρα.

Εκει γυρω που εχει ωραιες παραλιες κ τπτ ωραια χωριουδακια; ευχαριστω

 

ρε πλακα κανεις :DDDDDDD εγω εκει μενω... πωπω πλακα κανεις... σκαλωσα :P

 

καλα ειναι εχει κατι ωραιες παραλιες...Και κοσμος μαζευεται.. Πιστευω θα σας αρεσει... αν εχετε αμα3ι μπορειτε να πατε σε ενα μερος που λεγεται "Άγιος Δημήτριος" ειναι μια ησυχη παραλια με μεγαλα κυματα.. εκι περα στο χωριουδακι θα βρειτε πολυ καλες παραδοσιακες ταβερνες..Γενικα ειναι πολυ ομορφα.. παντως αν πατε αξιζει να επισκεφτειτε ενα μερος που λεγεται "Το Φαράγγι του Δημοσάρη" http://www.ntua.gr/anemoessa/menu/files/view/dimosaris.pdf

Νοικιαζουμε και σπιτι αν θελεις :D

 

Δες και αυτο...

http://www.youtube.com/watch?v=gNmzg-GcWG4

Πανω στο βουνο ειναι.. Και το σπιτι που βλεπεις ειναι αυτο που νοικιαζουμε αν ενδιαφερεσε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα τωρα που το συζητουσαμε μουπε οτι την χιλοχαλαει που η παραλια στα στυρα ειναι μαζι με το λιμανι και μου λεει να κοιταξω για καρυστο.

τι λεει εκει;

δε μας αρεσει η πολυκοσμια και η βαβουρα. καλυτερα ησυχα αρκει ναχει αμουδερες ωραιες παραλιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

parking μακρας διαρκεις στο αεροδρομιο συμφερει;

 

για καμια βδομαδα δλδ ποσο παει;

Οι τιμές του Ελ.Βενιζέλος εδώ/

Υπάρχει και ένα άλλο parking εκεί κοντά. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, αλλά είναι πιο φθηνό. Πληροφορίες και τιμές εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα, αρκετα ειναι, για καναν προαστιακο με κοβω,

6 ή 8 ειναι το εισιτηριο;

 

επισης, για να υπολογισω, ξερει κανεις ποση ωρα περιπου κανει απο νερατζιτισσα για αεροδρομιο;

 

και καθε ποση ωρα εχει δρομολογιο;

 

και τελος,

η εκδρομη θα ειναι κυπρο, κακοπετρια και πρωταρα για τους γνωριζοντες,

any tips (τι να δω εκει γυρω, που να φαω, που να βγω κλπ);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε πλακα κανεις :DDDDDDD εγω εκει μενω... πωπω πλακα κανεις... σκαλωσα :P

 

καλα ειναι εχει κατι ωραιες παραλιες...Και κοσμος μαζευεται.. Πιστευω θα σας αρεσει... αν εχετε αμα3ι μπορειτε να πατε σε ενα μερος που λεγεται "Άγιος Δημήτριος" ειναι μια ησυχη παραλια με μεγαλα κυματα.. εκι περα στο χωριουδακι θα βρειτε πολυ καλες παραδοσιακες ταβερνες..Γενικα ειναι πολυ ομορφα.. παντως αν πατε αξιζει να επισκεφτειτε ενα μερος που λεγεται "Το Φαράγγι του Δημοσάρη" http://www.ntua.gr/anemoessa/menu/files/view/dimosaris.pdf

Νοικιαζουμε και σπιτι αν θελεις :D

 

Δες και αυτο...

http://www.youtube.com/watch?v=gNmzg-GcWG4

Πανω στο βουνο ειναι.. Και το σπιτι που βλεπεις ειναι αυτο που νοικιαζουμε αν ενδιαφερεσε :)

 

Με ποιό prog έκανες edit εδώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα τωρα που το συζητουσαμε μουπε οτι την χιλοχαλαει που η παραλια στα στυρα ειναι μαζι με το λιμανι και μου λεει να κοιταξω για καρυστο.

τι λεει εκει;

δε μας αρεσει η πολυκοσμια και η βαβουρα. καλυτερα ησυχα αρκει ναχει αμουδερες ωραιες παραλιες.

 

εμμ για καρυστο δεν μπορω να σου πω.. Κοιτα αναλογος ποια εποχη ερθετε.. Αν ερθετε τον Αυγουστο θα εχει πολυ κοσμο αλλα πιστευω και στη καρυστο ετσι θα ειναι μη σου πω και χειροτερα.. Υπαρχουν κοντα στα στυρα παραλιες που δεν παει πολυς κοσμος..Your Choice :) παντως αν σε ενδιαφερει να νοικιασετε σπιτι στειλε μου PM :P Το σπιτι που σας λεω βρισκεται σε ενα απομονωμενο μερος και δεν υπαρχουν αλλοι.. με τα ποδια ειναι καπου στα 15 λεπτα απο τη θαλασσα.. :)

 

@klainmaingr Premiere CS5 kai After Effects CS5 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας.θα ηθελα να ταξιδεψω στην Ελβετια για να επισκεφτω το CERN.θα προτιμουσα να ταξιδεψω με καποιον αλλο τροπο περα απο το αεροπλανο οπως τρενο ή αυτοκινητο.για μια τετραμελη οικογενεια ποιος ειναι ο ποιο οικονομικος τροπος?και κατι αλλο?υπαρχει ευρωπαικο τρενο που να μπορεις να το παρεις απο την Αθηνα,Θεσσαλονικη ή γενικα Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρενο μεσω βαλκανιων δεν το συνιστω.εγω απο ηγουμενιτσα πηγα ιταλια κ κει απο ανκονα τρενο.οικονομικο δν ειναι καθολου αν πας σε καποιο συγκεκριμενο προορισμο και οχι γενικα τουρ με την καρτα ιντερρειλ.οποτε αεροπλανο βγαινει πολυ πιο φθηνο και σιγουρα πιο ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...