Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδες, μπορει να ταξιδεψει κανεις στην κυπρο με ταυτοτητα;

 

ή χρειαζεται διαβατηριο;

 

ανηκει στην συνθηκη σεγκεν ή οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, δεν νομιζω να μας πανε στο τουρκικο, οργανωμενη εκδρομη ειναι με γκρουπ,

μεσω της δουλειας του αδερφου μου, οποτε μαλλον οκ ειμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας!

 

Σκεφτόμαστε με την παρέα μου (4 ζευγάρια) να πάμε Άνδρο φέτος για 5-6 ημέρες.

 

Λέμε για εκεί γιατί θέλουμε ένα νησάκι που να μην είναι πάνω απο 2-3 ώρες με το καράβι απο Αθήνα

και να μην είναι πολύ μεγάλο ώστε να μπορούμε να το γυρίσουμε όλο..

 

Απο θέμα διασκέδασης δεν θέλουμε πολύ βαβούρα αλλά ούτε και νέκρα...

Η παρέα να είναι καλή και όλα έρχονται!

 

Κυρίως μας νοιάζει να υπάρχουν ωραίες παραλίες και γραφικά μέρη για βόλτες το βράδυ κτλ..

 

Ποια περιοχή προτείνετε για ενοικίαση δωματίου?

(Αν έχετε υπ' όψη σας και κάποιο συγκεκριμένο, περιμένω πμ!)

 

Φυσικά αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο μέρος με τις παραπάνω προϋποθέσεις, ευχαρίστως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Μετά συνοδείας φίλου σκεφτόμαστε να επισκεφθούμε το Μαυροβούνιο κι ακόμα δεν έχουμε κατασταλλάξει για τον πλέον ιδανικό προορισμό μεταξύ Κοτόρ και Μπούντβα...προς το παρόν κερδίσει στα σημεία η δεύτερη, αλλά αν η ψήφος βαραίνει προς το πρώτο, με δεδομένο πως θέλουμε να συνδυάσουμε την νυχτερινή ζωή (κυρίως) και τις παραλίες στην πόλη που θα μείνουμε, από κάποιον που τα έχει επισκεφθεί αμφότερα, χαρά μου να την εξετάσω. Από εκεί κι έπειτα θα ήμουν ευγνώμων αν υπήρχε οποιαδήποτε πρόταση για κατάλυμα/ξενοδοχείο που να έχει επισκεφθεί κάποιος πρόσφατα (ταβάνι περί τα 100€ το δίκλινο) κι οποιαδήποτε πληροφορία από τις εμπειρικές σας διαπιστώσεις που θα μπορούσε να φανεί χρήσιμη μέσα στην καθημερινότητα (από προορισμούς, μέχρι τι να αποφύγουμε).

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειγον.μεθαυριο πρεπει να διανυκτερευσω πατρα για ενα βραδυ τελικα.\θελω ενα παμφθηνο ξενοδοχειο.\βρηκα ενα με 48 ευρω το δικλινο (θαμαι με τη γυναικα). υπαρχει κανα φτηνοτερο; οποιος ξερει ας μου πει παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειγον.μεθαυριο πρεπει να διανυκτερευσω πατρα για ενα βραδυ τελικα.\θελω ενα παμφθηνο ξενοδοχειο.\βρηκα ενα με 48 ευρω το δικλινο (θαμαι με τη γυναικα). υπαρχει κανα φτηνοτερο; οποιος ξερει ας μου πει παρακαλω.

 

 

Για εναν υπνο αμα θες ελατε σπιτι μου.Με 40ευρο ειμαι οκ. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eρωτηση, επειδη τα τελευταια χρονια συνηθως ειμαι του αεροπλανου και του εξωτερικου

 

1. Εχουμε σαιτ για ακτοπλοικα Ελλαδας?

2. Αξιζει να το ψαξω απο σαιτ ή ιδιες τιμες θα μου κανουν και στο πρακτορειο ταξιδιων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα καθυστέρηση με τη ρουφιάνα την swiss(lufthansa flight η συγκεκριμένη, πιθανότατα συνεργάζονται or something) και συνεχίζουμε. ΜΕΣΑ στο αεροπλάνο στο penalty box του manchester airport σαν τα ποντίκια. Easyjet και πάλι easyjet σκατοελβετοί δήθεν on time και @@διες. Never again. Θα χε$ω στα παρτέρια σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...