Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για Σκιάθο έχει φέρυ από Βόλο και Αγιο Κωνσταντίνο.

Το αμάξι θα σου χρειαστεί για να πηγαίνεις στις παραλίες, αν μένεις στη χώρα ή το αντίστροφο.

Να ξέρεις ότι μετά από μία μέρα δε θα το αναγνωρίζεις από το χώμα που θα χει πάνω του.

Καλή επιτυχία με τα γκομενάκια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Luxx είναι ωραίο νησί!!!Διασκέδαση-κόσμο-παραλίες....Εγω πήγα πέρσι με την κοπέλα μου κα ιθα ξανα πάω φέτος...Το καλύτερο είναι με μηχανές όλες οι παραλίες είναι κοντά στη Σκιάθο μέγιστο 10km με καλό δρόμο αλλά θέλει λίγη προσοχή γιατι ως συνήθως πολλοί είναι οι μακάκες....Δωμάτιο βρες κάτι όσο ποιο φτηνό ΄γινετε...Για λίγες ώρες ύπνου θα χρειαστεί ουτω σι άλλως ^_^

 

Eπειδή τρελάθηκα με κάτι τιμές που έμαθα σήμερα για 90 ευρω τι βραδιά....Δλδ εντάξει....

Σκέφτομαι να κάνω κράτηση απο το εξωτερικό που βγαίνει ποιο φτηνά έχει κανεις καποια εμπειρία?

http://www.hotelier365.com/index.php?lang=el για αναζήτηση ξενοδοχείου και βρήκα απο το http://www.skoosh.com/ κάποιες πολύ καλες τιμές....

Έχεις κάποιος κλείσει έτσι δωμάτιο είναι αξιόπιστα τα site η θα πάμε για φτηνά και αντι να φάμε το αγγούρι για δροσιά το φάμε και ζοριστούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκαμε για σκιαθο τελη ιουλιου με 1 αυγουστου τρικλινο στα 55 ευρω!! Πολυ καλη ευκαιρια! Και με πισινα και τα παντα ολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι γνωστος βασικα για αυτο ;) Κανονικα ειναι πολυ παραπανω.

 

Σε φάση, έχεις κάποιον γνωστό με ενοικιαζόμενα στη Σκιάθο, και ρωτάς εμάς για διαμονές και αν έχει κίνηση και πως θα πας και αν λέει να πάρεις αμάξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Luxx είναι ωραίο νησί!!!Διασκέδαση-κόσμο-παραλίες....Εγω πήγα πέρσι με την κοπέλα μου κα ιθα ξανα πάω φέτος...Το καλύτερο είναι με μηχανές όλες οι παραλίες είναι κοντά στη Σκιάθο μέγιστο 10km με καλό δρόμο αλλά θέλει λίγη προσοχή γιατι ως συνήθως πολλοί είναι οι μακάκες....Δωμάτιο βρες κάτι όσο ποιο φτηνό ΄γινετε...Για λίγες ώρες ύπνου θα χρειαστεί ουτω σι άλλως ^_^

 

Eπειδή τρελάθηκα με κάτι τιμές που έμαθα σήμερα για 90 ευρω τι βραδιά....Δλδ εντάξει....

Σκέφτομαι να κάνω κράτηση απο το εξωτερικό που βγαίνει ποιο φτηνά έχει κανεις καποια εμπειρία?

http://www.hotelier365.com/index.php?lang=el για αναζήτηση ξενοδοχείου και βρήκα απο το http://www.skoosh.com/ κάποιες πολύ καλες τιμές....

Έχεις κάποιος κλείσει έτσι δωμάτιο είναι αξιόπιστα τα site η θα πάμε για φτηνά και αντι να φάμε το αγγούρι για δροσιά το φάμε και ζοριστούμε?

 

Δοκιμασε και με το www.booking.com εγω ετσι ειχα παει Σαντορινη και βγηκε πολυ φτηνοτερα απο το να κλεισω απο εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Luxx όπως είπε και o lucifer......Μαρία το ξέρω το booking και απο εκεί ψάχνω αλλά <φοβάμαι> τι τοποθεσία που θα είναι το κάθε ένα να μπορώ να κοιμηθώ ήσυχα το βράδυ να μην είναι πάνω σε δρόμο κτλ...Πέρσι ήταν απο τι εργατική εστία και όπου να ήταν καλά θα ήταν και έπεσα σε κελεπούρι!!!Αλλά φέτος που πήρα τηλ μου είπε 90/βραδιά οπότε χλωμό.....Kαι να πεις οτι ήταν κάτι *** να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως στη Σαντορινη οταν ειχα παει ηταν τελεια, και δεν δωσαμε τοτε πολλα χρηματα.. αλλα για τη Σκιαθο που λετε, αν κανονισεις να μεινεις εκτος της πολης, θα χρειαστεις μεταφορικο μεσον, αλλα για πιο ησυχα διαλεξε καπου μακρια απο το λίμανι, καθως εκει γινεται ο χαμος. Αλλα επειδη ειναι και πολυ τουριστικο μερος , οι τιμες ειναι και αρκετα τσιμπημενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φάση, έχεις κάποιον γνωστό με ενοικιαζόμενα στη Σκιάθο, και ρωτάς εμάς για διαμονές και αν έχει κίνηση και πως θα πας και αν λέει να πάρεις αμάξι.

Γνωστος ενος απο τους φιλους μου ειναι. Δε το ηξερα εγω οταν ρωτουσα εδω :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαρία πήγα και πέρσι και ξέρω!Μηχανάκι θα νοικιάσω αλλά δεν θέλω μακρια γιατι η βενζίνη είναι φωτιά...Το όριο είναι 400 ευρω αλλά αν έχει κάποιος να προτείνει κάποιο μέσα στη Σκιάθο και <ήσυχο> όσο γίνετε τα βράδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαρία πήγα και πέρσι και ξέρω!Μηχανάκι θα νοικιάσω αλλά δεν θέλω μακρια γιατι η βενζίνη είναι φωτιά...Το όριο είναι 400 ευρω αλλά αν έχει κάποιος να προτείνει κάποιο μέσα στη Σκιάθο και <ήσυχο> όσο γίνετε τα βράδια...

 

Eγω εχω συγγενεις εκει και με φιλοξενουν τζαμπα :P

 

Ενα αλλο ωραιο που εχει, ειναι οτι μπορεις να νοικιασεις καραβακι, νομιζω εχει το πρωι, και να κανεις το γυρο της Σκιαθου ή να πας στα διπλανα νησια.. Σκοπελο και Αλονησο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρία για τον luxx γιατι εγω πήγα και πέρσι...Δεν νομίσω να ξαναπάω Σκόπελο κ Αλόνησο παρα μόνο το γύρο της Σκιάθου με καραβάκι η με βατραχοπέδιλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...