Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε τι να θέλω, την ησυχία μου σε μια ωραία παραλία, μακριά από κακογουστιές, τροχοσπιτάδες, οικογένειες με μικρά παιδιά και τέτοια. Με την προσθήκη της Αχαίας είναι το τρίπτυχο που δεν έχω γυρίσει αρκετά στην Πελοπόννησο. Όλο το υπόλοιπο το έκανα πριν καναδυο χρόνια με το αυτοκίνητο, με την ελπίδα ότι θα βρω κάποιον κρυμμένο θησαυρό, αλλά μάλλον είχα βάλει υπερβολικά υψηλούς στόχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά. Να και η απόδειξη. =ρ

 

Πέρα από την πλάκα πάντως, τα τροχόσπιτα τα έχω συνδυασμένα με φασαρία, είτε την κάνουν παιδιά, είτε το τρανζίστορ που παίζει τέρμα αμερικάνικα είτε κάτι. Φασαρία. Είμαι αρνητικά προκατειλημμένη το ξέρω. Λέφτερμαν =*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε άντε από δω. Πάτε στις παραλίες και κάνετε μπάνιο τσίτσιδοι και μπεκρουλιάζετε όλη μέρα και ανάβετε και φωτιές και πίνετε και χασίσι, και μετά σας ενοχλεί το τρανζιστοράκι μας. Να το κλείσουμε να ακούμε το δικό σας που παίζει ευρωπαϊκή μετακουλτούρα ναούμ.

 

 

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πειραιάς-Ηράκλειο με Minoan, είναι φθηνότερο να βγάλω εισιτήριο από το σάητ τους με κάρτα ή από πρακτορείο;

 

Tελικά το ίδιο είναι.

Επεξ/σία από freedubus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 8 μέρες φεύγω Λονδίνο.

 

Το ξέρω οτι έχουν ξαναειπωθεί 100 φορές πράματα για το Λονδίνο ,αλλα μήπως υπάρχει κάποιο μέρος must να πας το οποίο δεν ειναι πολύ γνωστό και δεν μου έχει περάσει απο το μυαλό???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη παρέα σκεφτόμαστε για διακοπές κάπου στις Κυκλάδες και ψάχνουμε γνώμες. Θέλουμε κυρίως να πάμε κάπου να έχει κόσμο (αν γίνεται να μην είναι τίγκα στους έλληνες), νυχτερινή ζωή, αλλά να υπάρχουν και μέρη να αράξει κανείς να χαλαρώσει. Επίσης το οικονομικό είναι ένα θέμα, οπότε αν γίνεται να περάσουμε καλά και να γλιτώσουμε και κάνα ευρώ δε θα'ταν άσχημα.

 

Τα φώτα σας παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη παρέα σκεφτόμαστε για διακοπές κάπου στις Κυκλάδες και ψάχνουμε γνώμες. Θέλουμε κυρίως να πάμε κάπου να έχει κόσμο (αν γίνεται να μην είναι τίγκα στους έλληνες), νυχτερινή ζωή, αλλά να υπάρχουν και μέρη να αράξει κανείς να χαλαρώσει. Επίσης το οικονομικό είναι ένα θέμα, οπότε αν γίνεται να περάσουμε καλά και να γλιτώσουμε και κάνα ευρώ δε θα'ταν άσχημα.

 

Τα φώτα σας παρακαλώ.

 

Μήλος, Νάξος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κι εγώ. Για να ταξιδέψεις με ανταπόκριση μέσω Αγγλίας, η ταυτότητα με λατινικούς χαρακτήρες αρκεί; Ή θέλει διαβατήρια κλπ;

 

edit: απαντήθηκε από Luci. Ντάνκε και ντάνκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα της προκοπής να δει κάποιος στη Φιλλιπούπολη και πηγαίνοντας προς τα κεί απο θεσσαλονίκη;

Πρέπει να πάω αύριο και δεν έχω ιδιαίτερη ιδέα τι και πώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να μου προτείνετε ενα καλο ξενοδοχείο με περίπου 50e το δικλινο στο κέντρο της Θεσσαλονικης;(ωστε να μην χρειαζεσαι μεταφορικο μεσο)

Βασικη "απαίτηση" είναι να ειναι καθαρό και όσο γινεται ήσυχο. Δεν με ενδιαφέρει απαραίτητα πρωινό.wifi πιστευω έχουν όλα πλεον,ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα πρότεινα το ΡΕΞ, απέναντι από τον σταθμό των τρένων, από όσο ξέρω κάπου εκεί είναι οι τιμές του. Ο Λούσιφερ θα πεταχτεί και θα πει ότι είναι γαμιστρώνας, αλλά μην τον ακούς, αυτός τρώει σουβλάκι καλαμάκι, πού να ξέρει τι είναι το Ρεξ. Γενικά τα στάνταρ σου αν ψάχνεις φτηνό ξενοδοχείο στο κεντρο της Σαλλονίκης πρέπει να είναι σχετικά χαμηλά, αλλιώς θα απογοητευτείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...