Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οποιος θελει να δει λιγο πως ειναι το Bansko (το fun Park) Πηγα πριν 3 μερες και σημερα γυρισα :)

http://www.youtube.com/watch?v=gHga7CqOIQk

 

Αν και είναι εμφανές οτι πρέπει να είναι 1-2η φορά που κάνετε snowboard το editing γενικά μου άρεσε. Good job :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κάποιος να προτείνει διαμονή κοντά στον Βόλο; Πορταριά πχ, αλλά και Αγριά, Καλά Νερά, Λεχώνια κλπ, τι λένε αυτά τα χωριά; Όχι πιο μακρυά όμως. Ψάχνω δωμάτιο ευρύχωρο για την φαμίλια με κουζίνα και ψυγείο απαραιτήτως.

 

Φχαριστώωωωωω :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες. Προτεινετε ωραιο μερος στη Πελοπονησο για διακοπες. με ενδιαφερει πολυ ωραια αμουδερη παραλια. και γυρω γυρω να παιζουν ταβερνακια καφετεριουλες και αν γινεται και κανα θερινο σινεμα :-)

Δε με ενδιαφερει πολυ βαβουρα, με τη γυναικα μου θαμαι και θα προτιμουσα οσο πιο ηρεμα γινεται.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κάποιος να προτείνει διαμονή κοντά στον Βόλο; Πορταριά πχ, αλλά και Αγριά, Καλά Νερά, Λεχώνια κλπ, τι λένε αυτά τα χωριά; Όχι πιο μακρυά όμως. Ψάχνω δωμάτιο ευρύχωρο για την φαμίλια με κουζίνα και ψυγείο απαραιτήτως.

 

Φχαριστώωωωωω :rolleyes:

 

Πορταριά ήταν από τις καλύτερες εκδρομές που έχω πάει. Αν και αυτό τον καιρό δεν θα έχει κόσμο και θα είναι αρκετά μοναχικά, η φύση και το περιβάλλον θα είναι καταπληκτικά!

Είχα μείνει στο Αρχοντικό Κρίτσα, πάνω στην κεντρική πλατεία της Πορταριάς, πολύ ωραίο δωμάτιο. Και το φαγητό του άψογο, έρχονταν από τον Βόλο για να φάνε εκεί!

Είναι κοντά στο Βόλο και θα μπορείτε να πεταχτείτε για βόλτα απόγευμα-βραδάκι, να δείτε και τα περίφημα τσιπουράδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες. Προτεινετε ωραιο μερος στη Πελοπονησο για διακοπες. με ενδιαφερει πολυ ωραια αμουδερη παραλια. και γυρω γυρω να παιζουν ταβερνακια καφετεριουλες και αν γινεται και κανα θερινο σινεμα :-)

Δε με ενδιαφερει πολυ βαβουρα, με τη γυναικα μου θαμαι και θα προτιμουσα οσο πιο ηρεμα γινεται.

ευχαριστω

 

Ηλεία - Μεσσηνία

 

 

στην Ηλεία Κυλλήνη, Κουρούτα, Άγιος Ηλίας, Σκαφιδιά και Ζαχάρω - Κυπαρισσία...

 

Αυτά είναι άμμος με περιστασιακά ταβερνάκια... Ψάξε τους ντόπιους (αν τους πιστεύεις) για καλές κρυμμένες παραλίες εκτός χάρτη (Λεβεντοχώρι)

Θες αμάξι και μαλακές αναρτήσεις

 

όχι πως ολόκληρη πελοπόννησος δεν έχει τπτ άλλο, απλά αυτές ξέρω να σου πω για άμμο, καθαρή θάλασσα και ησυχία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεφτερ, Ξενώνας ο Κένταυρος στον Αγ. Λαυρέντιο.

 

ωραίος φαίνεται και ο κένταυρος και ο λαυρέντιος, αλλά γιοκ ψυγείο, γιοκ κουζίνα.

 

Βρήκα 2-3 στην πορταριά, λέω να αρχίσω τα τηλέφωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές είναι οι τελευταίες δύο ελπίδες μου για την Πελοπόννησο.

Είσαι η γκόμενα η η σύζυγος του Hamurabi? :rolleyes:

 

Στη Κουρούτα η θάλασσα είναι ...αίσχος.Η αποχέτευση της Αμαλιάδας καταλήγει εκεί.Mεγάλη κοσμοσυρροή και ωραία "κwλορακια" στη παραλια τηs Θα βρείς opos kai μπαράκια και εστιατόρια.Aλλα δεν θέλεις να βουτήξειs στη θάλασσα. Και στη Ζάχαρο oi παραλιες πιο καθαρές αλλα είναι για οικογένειες.Πολλά παιδιά,Καϊάφας must.Πολύ ωραία παραλια και πεντακάθαρα νερά έχει στο Αλντεμάρ κοντά στον Πύργο.Fagito γενικά η Ηλεία έχει kalo. Must επίσης η Ολυμπια,Κατάκωλο{φαγητό}Κάστρο. Πρόσεχε στους δρόμους τους οδηγούς.Έχουν δικό τους ΚΟΚ.Και βέβαιος γενικwς προσοχή στους κατοικους τους.Έχουν κάποιες .....ιδιαιτερότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίος φαίνεται και ο κένταυρος και ο λαυρέντιος, αλλά γιοκ ψυγείο, γιοκ κουζίνα.

 

Βρήκα 2-3 στην πορταριά, λέω να αρχίσω τα τηλέφωνα.

 

Φιλε ωραια η Πορταρια αλλα αυτην την εποχη ειναι ψιλονεκρα, εαν θες καλυτερα να βρεις ξενοδοχειο στο Βολο και να πας με το αμαξι, 30 λεπτα ειναι...

Οτι αλλο θες ρωτα, αλλα εαν θες να δεις κοσμο δεν ειναι η καταλληλη εποχη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Κουρούτα εκτίμησα τη φινετσα και το class της Πετρούπολης και του Μπουρναζιου

Μαστ ο σουβλατζης που κάνει σοου σε μαγαζί ντυμένος Λεωνίδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές είναι οι τελευταίες δύο ελπίδες μου για την Πελοπόννησο.

Αχαια-->Αιγιαλεια η τριτη σου ελπιδα αν δεν περασες απο εκει. Αναλογως και τι ψαχνεις βεβαια.

 

@Ηamurabi: Κυπαρισσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...