Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καμιά αντεργκράουντ, απόκρυφη, ριψοκίνδυνη, αθέμιτη, οφδερέκορντ, αντιτουριστική πρόταση για Ουγγαρία περισσότερο και λιγότερο για Σλοβακία, Βιέννη και γενικά πέριξ Ουγγαρίας; Θα έχω αυτοκίνητο και βάση τη Βουδαπέστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καμιά αντεργκράουντ, απόκρυφη, ριψοκίνδυνη, αθέμιτη, οφδερέκορντ, αντιτουριστική πρόταση για Ουγγαρία περισσότερο και λιγότερο για Σλοβακία, Βιέννη και γενικά πέριξ Ουγγαρίας; Θα έχω αυτοκίνητο και βάση τη Βουδαπέστη.

 

Πότε πας; Έχω ένα χωριό με εγκαταλελειμμένες εκκλησίες στην Ουγγαρία, 2 χωριά κοντά στη Βιέννη και 3 εστιατόρια 2 στη Βιέννη και 1 στη Βουδαπέστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες το καλοκαίρι θα πάω Βερολίνο..

 

Έχω κλείσει εισιτήρια αλλά ψάχνω κανένα site για να κλείσω και ξενοδοχείο. Έχετε τίποτα υπόψην σας;

 

Γενικά, που μου προτείνετε να πάω; Αξίζει να καθήσω και τις 6 ημέρες στο Βερολίνο ή να κάτσω 4 ημέρες Βερολίνο και 2 να πάω κάπου αλλού στην Γερμανία;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

booking.com και hostelworld.com

 

ψαξε το γνωστό μήνυμα εδώ μέσα αναζητώντας "Berlin" ¨η "Βερολίνο"

 

Να κάτσεις και τις 6 ημέρες.

Σε ευχαριστώ για τα link !!

Είναι πολύ καλά !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι προλαβαίνει κανείς να κάνει στη Ζυρίχη σε 10 ώρες;

 

Έχω να κλείσω μια πτήση για Μάντσεστερ (ακομα δεν έκλεισα το μοσχάρι) και η επιστροφή έχει 10ώρες αναμονή μέσω ζυρίχης.

Προλαβαίνω να πάω/έρθω στο αεροδρόμιο και να ρημαδοκόψω καμιά βόλτα στην πόλη; Ξέρουμε απόσταση του αεροδρομίου απο το κέντρο/μέσα μεταφοράς etc? Highlights?

 

Ευχαριστώ ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αρκετά κοντά, οπότε σίγουρα προλαβαίνεις (ε ειναι και 10 ολόκληρες ώρες). Το s-bahn απ ότι βλέπω κάνει 11 ή 14 λεπτά για κεντρικό σταθμό, ανάλογα τη γραμμή.

http://www.zvv.ch/en/timetables/online-timetable.html?start=1&queryPageDisplayed=yes&date_start=Airport&target=Z%C3%BCrich+City&datum=Wed%2C+23.03.11&wDayExt0=Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat|Sun&REQ0JourneyDate=&time=18%3A44&typ=depart+class%3D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...