Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνα τους.

Τι εταιρεία είναι?

 

Τα πράγματα πρέπει τα παραλάβεις και να τα ξαναδώσεις μόνο όταν έχεις δύο διαφορετικά εισιτήρια,

δηλαδή αν κάνεις δυο φορές τσεκ-ιν κλπ.

 

 

Με την Lufthansa ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με τρομαζει το διαφορετικο νομισμα :-p

Επειδη οπου εχω παει ευρωπη ειχαν παντου ευρω τωρα οι κορωνες με κανουν να νοιωθω λες και παω σε αλλη ηπειρο! xexe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε συγκρίνω, ρώτησες και απάντησα.

 

Maine παραλιακά για άραγμα/ψάρεμα, New Hampshire στο white mountain, Massachusetts, Boston, cape cod και πολύ καλά όλη τη νότια πολιτεία, Rhode island, Providence και αρκετά καλά το New England, Newport, Bristol και παραλιακά μέχρι connecticut και από νότο προς τα πάνω, πάραπολυ καλά Φλοριντα και αρκετά στις ακτές της Georgia, Savannah, μέχρι αρχές της S. Carolina.

 

Δεν έχω πάει NY και δε βιάζομαι να πάω. Οι ΗΠΑ έχουν τόσες πολλές φυσικές ομορφιές που δε μου πολυ πάει ο τουρισμός σε πόλεις, πχ κάτι μου λέει πως στις 15 μαρτίου ή θα μαι στους καταρράκτες του Νιαγάρα και θα ανεβαίνω προς βορρά ή στα βουνά της georgia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Ταξίδι στην Ιταλία:

 

θα επισκεφτώ την Ιταλία σε λίγο καιρό, και ψάχνω για ξενοδοχείο. Έχω ακούσει ότι η περιοχή κοντά στο Termini είναι κακόφημη. Θα ήθελα όμως τη γνώμη σας για μια περιοχή που είναι κοντά στο Termini, γύρω από το Vittorio. Πόσο κοντά είναι? Θεωρείται κακόφημη?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...