Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε Χαμουρα, μέχρι και καφε θες να σου προτείνουμε; Άσε και κάτι να το ανακαλύψεις μόνος σου, ειναι και αυτό μέρος της εμπειρίας. ;)

 

χαχα σωστος. απλα ειπα αν υπαρχουν καποια must να μην τα χασω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια δυο γρηγορες ερωτησουλες...

1) με τα νεου τυπου αεροπορικα εισητηρια τι γινεται; εκλεισα εισητηρια για πραγα και δεν μου δωσανε εισητηρια στα χερια μου. πως κανω check in?? μου δωσανε μια σελιδα στο ιντερνετ που δειχνει πληροφορορες για την πτηση μου και τονομα μου και εχει επιλογη εκτυπωσης.

απλα εκτυπωνω αυτο και το δινω στο check in?

1)χτυπα ξυλο αν χασεις διαβατηριο σε ξενη χωρα πως επιστρεφεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. με την ταυτότητά σου, αν θες εκτύπωσε και αυτό που σου δίνουν, θα έχει κάτι αριθμούς πάνω.

 

1. νομίζω πας στην πρεσβεία και βοηθάνε αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σευχαριστω πολυ για ολα. Αν και το τελευταιο μαρεσει πολυ δυστηχως δεν ειναι περιοδος που να μπορω να δωσω 90 ευρω για ενα βιβλιο... !

 

κανείς δεν θα έπρεπε να πληρώσει τόσα για λεφτά για την εκμάθηση ιστορίας,θα έπρεπε είναι προνόμοιο όλων,ειδικά για αυτούς που δεν έχουν τοσο χρήμα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ryanair στη θεσσαλονίκη απο τον απρίλιο με Όσλο Στοκχόλμη Σαρλερουά και Λόντον στο ρεπερτόριο.

http://www.agelioforos.gr/default.asp?pid=7&ct=8&artid=77269

 

εμότικον που χοροπηδάει χαρούμενα [/ιmg]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανείς δεν θα έπρεπε να πληρώσει τόσα για λεφτά για την εκμάθηση ιστορίας,θα έπρεπε είναι προνόμοιο όλων,ειδικά για αυτούς που δεν έχουν τοσο χρήμα ...

 

 

lolwut.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω σελιδα για να βρω ξανοδοχεια στο Λονδινο, ποια θεωρειται αξιοπιστη?

 

Επισης εαν τυχον κανενας εχει να προτεινει κανενα ξενοδοχειο οικονομικο στις περιοχες South Kensington, sto Gloucester Road i sto High Street Kensington θα με βοηθουσε ιδιαιτερα.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...