Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λινξ για τα αγαπημένα μου

55 bar

proud camden

 

Έχουν και οδηγίες για το πως θα πας.

Τη δέουσα προσοχή σε ινδικά και λοιπές πικάντικες κουζίνες, όταν σου λένε spicy εννοούνε καυτερό για τους ίδιους, φαντάσου ότι εμείς ξεφτιλιστήκαμε τόσο πολύ μέσα στο μαγαζί με το συγκεκριμένο θέμα, που μας κέρασαν κόκα κόλα. Και την επόμενη μέρα τα ούλα μου ήταν σαν να τα είχα τρίψει με γυαλόχαρτο =/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α ναι, μην πας σε κανενα Ναντο'ς και πας να το παιξεις Ελληναρας ανατολιτης μαγκας που εχεις μαθει απο την γιαγια και παραγγειλεις το spicy και σε τρεχουν μετα για πρωκτοραφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλες τιμες ετσι για να σου πω τυχαια ενα μαγαζι βρηκα ας πουμε στη Benetton ακριβως στη Φοντανα

 

Γενικά η συγκεριμένη μάρκα παίζει πολύ στη Ρώμη και σε καλές τιμές,οπότε αν είσαι fan..σπεύσε!

 

Αν θυμάμαι καλά,παίζουν και outlet στα περίχωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ρουχισμό πιο πολύ..και εγω έχω ακούσει για τα προάστια,ξέρει κανένας κάτι συγκεκριμένο?

όσο για τα επώνυμα είναι φωτία και λάβρα μέσα στο κέντρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι υπαρχει αουτλετ λιγο εξω στην περιοχη(ή πηγαινοντας προς την περιοχη) που ειναι το Ολιμπικο(εκει που παιζουν Ρομα και Λατσιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγους μήνες κάποιος είχε αναφέρει μια νέα αεροπορική εταιρεία,η οποία ήταν φθηνότερη από την Ετζίαν.

(Νομίζω ο Λουσιφερ ήταν).

Θυμάται κανείς πως την έλεγαν ?

Την ψάχνω αλλά δεν μπορώ να βρω το συγκεκριμένο ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες καλησπέρα,

 

τα Χριστούγεννα λέω να πάω Πράγα. Κοίταξα όμως για εισιτήρια και ξενοδοχείο από το ίντερνετ και είδα κάτι απίστευτα ακριβές τιμές, την ώρα που τα πρακτορεία δίνουν πακέτα σε πολύ χαμηλότερες τιμές.

 

Μπορεί κάποιος να παραθέσει εμπειρίες επί του θέματος; Να προτιμήσω να κλείσω μόνος μου ή να βρω πρακτορείο; Και από τα πρακτορεία, ποια είναι τα μεγάλα, επώνυμα και αξιόπιστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ταξ. γραφεία δεν ξέρω, αλλά το κριτήριο μου θα ήταν η τιμή για να κλείσω. Αν κάποιο γραφείο μου φαινόταν πολύ μούφα, θα ρώταγα πληροφορίες.

 

Αυτό που να προσέξεις είναι να είστε σχετικά στο κέντρο, διότι το μετρό σταματάει και δεν είναι ότι καλύτερο να περιμένεις μέσα στο κρύο την υπεπκαλτιά που ακούει στο όνομα τραμ, το οποίο θα έρθει και θα είναι φίσκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω, αλλά η συλλογή με τα ερωτήματα τους διανθίζεται με έξυπνες ερωτήσεις του στυλ και γιατί βρίσκεστε εδώ και όχι στη χώρα σας; Λες κάτι; Μπορείτε να αποδείξετε ότι είναι αλήθεια το κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tους νοιαζει να μην εισαι 'επαγγελματιας μεταναστης'

Αν μπορεσεις να τους πεισεις οτι ειτε απο την Αθηνα ειτε απο το Αμπουνταμπι θα γυρισεις και δεν θα προσπαθησεις να μεινεις στις ΗΠΑ εισαι ΟΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα ηθελα την γνωμη σας για κατι..

χθες το βραδυ εκλεισα ενα εισιτηριο με αεροπλανο απο ηρακλειο για θεσσαλονικη με ολυμπιακη μεσω του airtickets που εγραφε οτι κοστιζει 13€ μου εστειλαν και μηνυμα στο κινητο οτι εχει γινει η κρατηση και mail με την αποδειξη..επειδη μου φανηκε πολυ χαμηλη η τιμη πηρα τηλεφωνο στην ολυμπιακη σημερα για να βεβαιωθω οτι εχει γινει η κρατηση και μου ειπαν οτι υπαρχει κρατηση με το ονομα μου αλλα οταν εβαζαν τον κωδικο κρατησης δεν εμφανιζοταν,μου ειπαν να παρω τηλεφωνο στην airtickets για να δω αν ειναι ολα ενταξει και μου ειπαν οτι εχει γινει η κρατηση κανονικα..αναρωτιεμαι τωρα εγινε η κρατηση κανονικα η θα εχω καποιο προβλημα?και πως γινεται ενω η ιδια η ολυμπιακη δινει το φθηνοτερο εισιτηριο 21€ να το βρισκω με 13€ στο airtickets?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδικός : Ρέθυμνο – Μόναχο Ξεκίνημα 1η Σεπτέμβρίου 2010

 

Ξεκινάμε από Ρέθυμνο για να πάμε Χανιά. Από Χανιά παίρνουμε το πλοίο για να πάμε Πειραιά.Τιμές εισητηρίων για 2 άτομα και ένα αυτοκίνητο: 36€+36€ κατάστρωμα 86€ το αυτοκίνητο

 

Φτάνουμε Πειραιά.Φαί πές 15€ +15€

Ξεκινάμε οδικός από Πειράια για Ηγουμενίτσα.Η απόσταση είναι 700 χμ, 70 € κάυσιμα

 

Φτάνουμε Ηγουμενίτσα,Νοικιάζουμε ένα φθηνό δωμάτιο πες 50 € +50€ ο καθένας για μια νυχτα.Φαι πές 20€ +20€.Την επόμενη μέρα παίρνουμε πλοίο για Βενετία,Ιταλία.Τιμές εισητηρίων: 51€+51€ κατάστρωμα 71€ το αυτοκίνητο.

 

Φτάνουμε Βενετία, Ιταλία.Ξεκινάμε οδικός για Μόναχο.Η απόσταση είναι: 548 χμ 55€ τα κάυσιμα.

 

(Τα διόδια συνολικά είναι πες 50€.)

 

Τέλος φτάνουμε στο Μόναχο.Για να κάτσουμε 5 βδομάδες σε συγγενικό μας πρόσωπο. 300€ +300€ ο καθένας μας περίπου θα το χρειαστει.

 

Συνολικό κόστος με επιστροφή, τιμές από διασκέδαση κτλ είναι:

36€ +36€+86= 158€ *2= 316€

15€+15€+70€= 100€ *2= 200€

50€+50€+20€+20€+51€+51€+71€=313€*2= 626€

55€*2= 110€

50€*2= 100€

300€+300€= 600

Τελικό σύνολο : 1952€

Δηλαδή ο καθένας μας 976€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...