Προς το περιεχόμενο

note 2


pc-neon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα..ο αδερφός μου σκέφτεται να πάρει το note2 αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξίζει του ειχα προτείνει το samsung A3 αλα το note 2 βγάζει σε antutu 27800 ενώ το A3 22000 κάπου εκεί...επίσης του ειχαι προτείνει και το sony m4 aqua αλα δεν την παει την sony καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ακριβώς γτ λέει προσωρινα μη διαθεσιμο..και στην τελική αμα δεν το είχε θα έλεγε μη διαθέσιμο..θα κάνω και ενα τηλέφωνο να δω..λες να μην το έχουν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτά αυτά Alcatel one touch idol 3 (35000 αφού σε ενδιαφέρουν τα benchmark), και είναι σε όλα καλύτερο από το NOTE 2

Ή lenovo k3 note (45000 antutu) 230 ευρώ (160 κάνει στα κινέζικα μαγαζιά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα..ο αδερφός μου σκέφτεται να πάρει το note2 αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξίζει του ειχα προτείνει το samsung A3 αλα το note 2 βγάζει σε antutu 27800 ενώ το A3 22000 κάπου εκεί...επίσης του ειχαι προτείνει και το sony m4 aqua αλα δεν την παει την sony καθόλου...

Οταν εκραζα εγω καποιοι με κοροιδευανε. Κοιτα που εγινε λογος αγορας για κινητο το τι score βγαζει σε ενα χαζο Benchmark....

 

Επισης respect στους παραπανω που προτεινουν ενα κινητο που δεν θα παρει αλλες αναβαθμισεις και ειναι αμβιβολο ποιες χωρες θα παρουν Lollipop με Note 2. Και επισης respect που προτεινουν phablet χωρις να ρωτανε καν χρηση ή ακομα και tablet....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου να ξερεις το Benchmark το ανέφερα ως πληροφορία..ειμαι κάτοχος iphone 4 και ξερω οτι δεν μετράει ενα χαζό Benchmark..στο κινητό μετράει κατα 80% + το software και όλο το υπόλοιπο το hardware (κατα την γνώμη μου)..παράδειγμα το ios..(ενώ τα iphone δεν έχουν και το καλύτερο hardware)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...