Προς το περιεχόμενο

Καλύτερο αθλητικό site?


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον για εμένα το καλύτερο αθλητικό site ειναι το england365.gr οι δημοσιογράφοι ειναι μετρημένοι και αυτα που γράφουν τα παίρνουν απο έγκυρες πηγές ειανι το μόνο βέβαιο

Χειρότερο αθλητικο site?ποιο άλλο απο το Gazzetta πραγματικά ειναι για λύπηση.Λογοκρισία!απο την ώρα που βάζουν comments θα έπρεπε να τα αφήνουν ελεύθερα και αν δεν γουστάρουν μετά να τα σβήνουν και να τρώει ban Ο καθένα.Επιπλεον ειναι ανίκανοι να γράψον άρθρα και περα απο τις ελληνικες ομάδες για τις ξένες αυτα που γράφουν ειναι εντελώς αναξιόπιστα

(θα ήθελα να βάλω Poll αλλα δεν βρίσκω τέτοια επιλογή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα όλα τα site είναι το ίδιο, μιας και διαβάζω μόνο τις καθαρές ειδήσεις και όχι άρθρα και απόψεις δημοσιογράφων. Προτιμώ να έχω την δική μου γνώμη...

 

Μοναδική εξαίρεση ο θεούλης Νικολακοπουλος που γράφει στο sport-fm.gr. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωμη μου ειναι πως κακως συγκρινεις το england365 με το gazzeta. το ενα εχει θεματολογια αγγλικο ποδοσφαιρο και το αλλο ελληνικο κατα κυριο λογο αθλητισμο.

 

ειναι σαν να γκρινιαζω εγω γιατι το england365 δεν εχει αρθρο για την αναβολη του πρωταθληματος Α1 βολευ γυναικων.

 

στα 3-4 μεγαλα site τωρα (contra, gazzeta, sport24, sport-fm) προτιμω το gazzeta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξεκίνησα χαλαρά να διαβάζω το sportdog και τώρα έχω κολλήσει άσχημα. Τα χώνει για όλες τις ομάδες, και έχει και αποκλειστικότητες που άλλα site δεν βάζουν. Ωστόσο είναι και αρκετά κουτσομπολίστικο, νομίζω είναι η esspresso των αθλητικών, αλλα θεωρώ οτι είναι αρκετά αντικειμενικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Με τρέλα... http://www.e-soccer.gr/ Πολύ ποδόσφαιρο... και με πολύ εύχρηστους βαθμολογικούς πίνακες για μας που παίζουμε στοίχημα (http://www.e-soccer.gr/tables/greece-superleague)

 

Από τα μεγάλα αθλητικά προτιμώ το http://www.onsports.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 7 χρόνια αργότερα...

Παίδες για καλύτερο δεν ξέρω αλλά χειρότερο σίγουρα gazzetta sdna aek365... Λογοκρισία κ banαρουν λογαριασμούς για σχόλια που προφανος πονάνε ενώ κάτι αλλά ελεινα περνάνε αέρα! Σπορτ φμ κ ονσπορτ έχω καταλήξει.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, byrwnara είπε

Παίδες για καλύτερο δεν ξέρω αλλά χειρότερο σίγουρα gazzetta sdna aek365... Λογοκρισία κ banαρουν λογαριασμούς για σχόλια που προφανος πονάνε ενώ κάτι αλλά ελεινα περνάνε αέρα! Σπορτ φμ κ ονσπορτ έχω καταλήξει.... 

Φίλε μου το aek365 αφορά τους ΑΕΚτζήδες,ξέρεις τι να περιμένεις όταν το επισκεφτείς.

Να μου πεις για το sdna που το παίζει αντικειμενικό ενώ είναι ιδιοκτησίας Σαββίδη ναι,είναι τραγικό.Και όταν άρχισε να βγάζει το πραγματικό του πρόσωπο έχασε τους πιο πολλούς ρεπόρτερ και δημοσιογράφους ενώ είχε μαζέψει πολλούς δυνατούς στο ξεκίνημά του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, byrwnara είπε

Παίδες για καλύτερο δεν ξέρω αλλά χειρότερο σίγουρα gazzetta sdna aek365... Λογοκρισία κ banαρουν λογαριασμούς για σχόλια που προφανος πονάνε ενώ κάτι αλλά ελεινα περνάνε αέρα! Σπορτ φμ κ ονσπορτ έχω καταλήξει.... 

Ναι ρε φίλε εσένα περίμεναν να πονέσεις το γκαζέτα ή το αεκ365. Μιλάμε τα σχόλια σου τους έκαναν τη μούρη κρέας. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...